Zapowiedziano Capcom Arcade 2nd Stadium. Powrócą aż 32 klasyki

W dobie Elden Ring i innych dopracowanych graficznie perełek zapominamy o starych pikselowych tworach, na których wychowali się nie tylko dzisiejsi starsi gracze, ale i twórcy. Capcom już drugi raz pozwoli nam cofnąć się do przeszłości.

12 kwietnia 2022

Na Twitterze oficjalnie ujawniono Capcom Arcade 2nd Stadium, czyli kolejną paczkę klasycznych gier przeniesionych na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC. Powrócą aż 32 gry, w które zagrywano się na pierwszych konsolach i automatach.

Capcom się chwali, ale nie podaje szczegółów

Niestety nie wiemy kiedy dokładnie ma nastąpić premiera ani jakie gry mają wejść w zestaw. Capcom ujawnił natomiast, że dla posiadaczy kolekcji dostępna będzie gra SonSon, którą można pobrać za darmo. Dodatkowo dla osób, które zdecydują się na preorder przygotowane są „trzy cuda” jako bonus. Wracając do daty to przypomnijmy sobie pierwszego Capcom Arcade Stadium, który został wydany już dwa miesiące po jego ogłoszeniu. Może to jest jakiś trop.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!