Xbox Series X w kształcie Mjolnira? Microsoft wypuszcza specjalną edycję konsoli na premierę nowego Thora

Z okazji premiery THOR: MIŁOŚĆ I GROM Xbox postanowił wyprodukować ciekawą wersję Xboxa Series X. Taka konsola na pewno spodoba się niejednemu fanowi Marvela.

2 lipca 2022

Mjolnira, czyli potężny młot boga piorunów znanego jako Thor kojarzy wiele osób, nawet jeśli nie są fanami Marvela. Z okazji nadchodzącej premiery THOR: MIŁOŚĆ I GROM Xbox postanowił wypuścić nie lada gratkę dla fanów „najsilniejszego Avengersa”.

Xbox Series X w kształcie młota Thora

Jak możecie zobaczyć, konsola nie jest po prostu pomalowanym kawałkiem drogiego plastiku, ale można się pokusić o słowo replika (jednak jeśli go zdobędziecie, to nie zalecam nim machać). Jest ona ozdobiona nie tylko logo nowego filmu Marvela, ale posiada też rękojeść i charakterystyczne nordyckie wzory na głowni „broni”.

Xbox w kształcie Mjolnira
Źródło: Microsoft

Niestety nie jest to żadna edycja limitowana, a pojedynczy egzemplarz, który nie jest na sprzedaż. Nie łamcie się jednak, ponieważ konsola będzie nagrodą w konkursie organizowanym przez Xboxa. Aby wziąć w nim udział, należy obserwować amerykański profil Xbox na Twitterze i udostępnić opublikowany post z hasztagiem #ThorLoveandThunderXboxSweepstakes.

Oczywiście by wziąć udział w konkursie, należy mieć ukończone 18 lat. Na wykonanie zadania mamy czas do 21 lipca, więc jeśli marzycie o zjawiskowym Xboxie serii X, to nie czekajcie i róbcie, co trzeba.

Na koniec przypomnę, że THOR: MIŁOŚĆ I GROM trafi do kin już 8 lipca.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!