fbpx

Xbox Series X w kształcie Mjolnira? Microsoft wypuszcza specjalną edycję konsoli na premierę nowego Thora

Z okazji premiery THOR: MIŁOŚĆ I GROM Xbox postanowił wyprodukować ciekawą wersję Xboxa Series X. Taka konsola na pewno spodoba się niejednemu fanowi Marvela.

Mjolnira, czyli potężny młot boga piorunów znanego jako Thor kojarzy wiele osób, nawet jeśli nie są fanami Marvela. Z okazji nadchodzącej premiery THOR: MIŁOŚĆ I GROM Xbox postanowił wypuścić nie lada gratkę dla fanów „najsilniejszego Avengersa”.

Xbox Series X w kształcie młota Thora

Jak możecie zobaczyć, konsola nie jest po prostu pomalowanym kawałkiem drogiego plastiku, ale można się pokusić o słowo replika (jednak jeśli go zdobędziecie, to nie zalecam nim machać). Jest ona ozdobiona nie tylko logo nowego filmu Marvela, ale posiada też rękojeść i charakterystyczne nordyckie wzory na głowni „broni”.

Xbox w kształcie Mjolnira
Źródło: Microsoft

Niestety nie jest to żadna edycja limitowana, a pojedynczy egzemplarz, który nie jest na sprzedaż. Nie łamcie się jednak, ponieważ konsola będzie nagrodą w konkursie organizowanym przez Xboxa. Aby wziąć w nim udział, należy obserwować amerykański profil Xbox na Twitterze i udostępnić opublikowany post z hasztagiem #ThorLoveandThunderXboxSweepstakes.

Oczywiście by wziąć udział w konkursie, należy mieć ukończone 18 lat. Na wykonanie zadania mamy czas do 21 lipca, więc jeśli marzycie o zjawiskowym Xboxie serii X, to nie czekajcie i róbcie, co trzeba.

Na koniec przypomnę, że THOR: MIŁOŚĆ I GROM trafi do kin już 8 lipca.