Wydarzenie kolekcjonerskie Geneza w Apex Legends już niebawem

Do Apex Legends lada dzień zostanie dodane wydarzenie kolekcjonerskie Geneza. Jego debiut odbędzie się 29 czerwca i potrwa dwa tygodnie. Do gry trafią nowe przedmioty i skórki oraz powrócą mapy z wcześniejszych sezonów tytułu.

27 czerwca 2021
Na skróty
  • Do Apex Legends trafi wydarzenie kolekcjonerskie Geneza.
  • W trakcie trwania Genezy będziemy mogli zdobyć wiele nowych skórek, przedmiotów i odznak. Ponadto twórcy dodadzą nową mapę w trybie arena – Skull Town.
  • Wydarzenie rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 13 lipca 2021.

Respawn Entertainment wraz z EA oficjalnie zapowiedzieli premierę wydarzenia kolekcjonerskiego w Apex Legends – Geneza. Podczas trwania Genezy możemy zdobyć wiele nowych skórek, przedmiotów i odznak. Dodatkowo do gry powracają mapy z wcześniejszych sezonów. Całość rozpoczyna się 29 czerwca i potrwa do 13 lipca 2021.

Geneza w Apex Legends

W trakcie wydarzenia Geneza możemy zdobyć wiele nagród, w tym nowe skórki do broni i postaci. Do Apex Legends trafią 24 wyjątkowe przedmioty kosmetyczne, które możemy zdobyć poprzez ich wytworzenie lub kupno. W przypadku, gdy uda nam się zdobyć je wszystkie, otrzymamy zestaw pamiątek Revenanta, w tym Kosę Żniwiarza. Dodatkowo za wykonywanie wyzwań możemy zarobić nawet 1600 apexowych monet dziennie. Jeśli uda nam się wypełnić wszystkie misje, możemy liczyć na cztery odznaki w naszym ekwipunku. Na czas trwania wydarzenia do gry powrócą dwie mapy z wcześniejszych sezonów. Będą to Królewski Kanion z sezonu 0 oraz Skraj Świata z sezonu 3. Ponadto twórcy dodali Skull Town do areny jako nową mapę.

Apex Legends – pierwszoosobowa strzelanka z trybem rozgrywki battle royale

Apex Legends został stworzony przez Respawn Entertainment i wydany przez Electronic Arts 4 lutego 2019 na platformę Windows, Xbox One i PlayStation 4. Akcja toczy się 30 lat po wydarzeniach z Titanfall 2. Rozgrywka polega na wygraniu meczu i dotrwaniu do końca rundy jako jedyny spośród 60 innych zawodników.

Bohaterka z gry Apex Legends

Gra umożliwia zabawę w pojedynkę, w parach lub w oddziałach trzyosobowych. Wyróżniającą cechą tytułu były unikalne postacie, które posiadały różnorodne umiejętności, podczas gdy w innych grach tego typu mieliśmy do dyspozycji identycznego bohatera. Standardowo zbieramy sprzęt i zaopatrzenie na dużej mapie, aż nie wyeliminujemy reszty graczy w zmniejszającej się, w miarę upływu czasu, strefie bitwy.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!