World War 3 na najnowszym zwiastunie. Twórcy zapowiadają zamkniętą betę

Tak, to już niedługo! Za dwa dni rusza zamknięta beta produkcji studia The Farm 51. W wersję testową World War 3 będziemy mieli okazję grać przez trzy najbliższe miesiące. Jest jeden wymóg – musimy wykupić jeden z kilku dostępnych pakietów. Najdroższy kosztuje ponad 20 mln złotych. Robi wrażenie, co?

23 listopada 2021
Na skróty
  • Za dwa dni rusza zamknięta beta World War 3. Z tej okazji twórcy udostępnili najnowszy zwiastun.
  • Testy potrwają trzy miesiące, a opcja preload startuje już jutro.
  • Dostęp otrzymają gracze, którzy zdecydowali się na zakup jednej z kilku dostępnych paczek, a także użytkownicy, którzy wcześniej wykupili dostęp do produkcji.

Studio The Farm 51 – twórcy World War 3 – ogłosiło dokładny termin startu zamkniętych testów gry. Z tej okazji producenci postanowili udostępnić także najnowszy zwiastun prezentujący zmagania w testach. Beta World War 3 rozpocznie się już niebawem, a dokładnie 25 listopada. Potrwa ona ponad trzy miesiące – aż do startu otwartych testów, które zapowiedziano na marzec przyszłego roku. Już jutro (24 listopada) możemy skorzystać z opcji preload, która pozwoli nam wcześniej pobrać wymagane pliki.

Kto będzie miał dostęp do zamkniętych testów World War 3? Gracze, którzy zdecydowali się na zakup jednej z kilku dostępnych paczek (szczegóły znajdziecie na dole artykułu), a także użytkownicy, którzy w przeszłości wykupili dostęp do produkcji.

World War 3 – zawartość poszczególnych pakietów

Jak już wcześniej wspomniałem, aby wziąć udział w zamkniętych testach, należy wykupić jeden z dostępnych pakietów. Bez różnicy, który zestaw nabędziemy, przy każdym otrzymujemy dostęp do bety World War 3. Zawartość i cenę poszczególnych paczek zobaczycie poniżej na grafice. Warto dodać, że kwoty wyrażone są w euro, więc przyjdzie nam zapłacić za pakiet od 60 zł do około 1200 zł. Dużo? Nie sądzę. Zwłaszcza że twórcy przygotowali limitowany zestaw za około 20 mln złotych.

Zawartość poszczególnych pakietów gry World War 3
Źródło: worldwar3.com

Limitowany Pakiet Prezydencki do World War 3

Tak, dobrze widzieliście. To jest ten zestaw za blisko 20 mln złotych. Pakiet Prezydencki został przygotowany wyłącznie w jednym egzemplarzu, dlatego cena aż tak bardzo poraża. Twórcy wycenili go na dokładnie 4 400 000 euro (około 20 750 000 złotych). Co w nim takiego „prezydenckiego”? Osoba, która zdecyduje się kupić pakiet, oprócz samego dostępu do tytułu, dostanie także rolę głównego bohatera w filmie World War 3, jedyną prawdziwą replikę hełmu ronina, awatar ze swoją twarzą, mapę w grze opartą o miejscowość swojego zamieszkania oraz złote skórki do broni. Poniżej zobaczycie wpis z oficjalnej strony produkcji.

Pakiet Prezydencki dostępny jest w jednym egzemplarzu, co oznacza, że nikt inny nigdy go nie kupi. Zawiera on wyjątkową replikę kultowego hełmu ronina, a szczęśliwy posiadacz otrzyma też główną rolę w filmie World War 3! A to nie koniec! Posiadacz pakietu otrzyma też wyjątkowego awatara w grze, opartego o swój wizerunek, mapę opartą o miejscowość jego zamieszkania oraz możliwość ozdobienia broni unikatową złotą skórką.

Twórcy World War 3

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!