fbpx

Wild West Dynasty otrzymało zwiastun. Nadchodzi hybryda popularnych gatunków

30 czerwca 2022,
20:30
Mateusz Skowron

Moon Punch Studio udostępniło zwiastun Wild West Dynasty – produkcji osadzonej na Dzikim Zachodzie, która łączy elementy gatunków takich jak survival, city builder, czy RPG. Opublikowany materiał rzuca nieco światła na ambitną mieszankę.

Rewolwerowiec wpatrzony w kanion
Na skróty
  • W serwisie You Tube został udostępniony zwiastun Wild West Dynasty.
  • Tytuł będzie hybrydą RPG, gry akcji, city buildera i survivalu osadzoną na Dzikim Zachodzie.
  • Gra została zapowiedziana na 2022 rok, lecz nadal nie znamy dokładnej daty premiery.

Kowboje, osadnicy i rewolwerowcy – esencja kultury Dzikiego Zachodu została wezwana do podjęcia wyzwania, jakim jest założenie osady i powolne budowanie swojej pozycji na niebezpiecznych terenach opanowanych przez bandytów i zwierzęta, gotowe zapolować na marzycieli szukających swojego miejsca na nowym kontynencie. Moon Punch Studio oferuje to i (podobno) wiele więcej w ramach Wild West Dynasty – survivalowej hybrydy gatunków, którą możemy podziwiać na świeżym zwiastunie.

https://www.youtube.com/watch?v=PmvLgyI3WbM&t=73s&ab_channel=LewisBurnell

Wild West Dynasty połączeniem znanych gatunków

Wild West Dynasty połączy wzorem gry o tożsamym tytule – Medieval Dynasty – elementy RPG, gry akcji, city buildera i survivalu, tym razem okraszone rewolwerami i bydłem do wypasania. W nowych warunkach przyjdzie nam dbać o swoją dynastię, zapewniając jej zarówno pożywienie, jak i przydzielać jej członkom stosowne zajęcia do wykonania. Co ciekawe, tytuł ma doczekać się też fabuły, jak na dobrego RPG-a przystało.

Zwiastun nie zdradza nam zbyt wiele, choć planowana premiera gry przypada na bieżący rok. Czy tytuł poradzi sobie z połączeniem wszystkich wymienionych gatunków, zapewniając jednocześnie wysoką jakość produkcji? Z oceną musimy poczekać do większej ilości materiałów lub samej premiery gry.