Udostępniono wersję demonstracyjną polskiej strzelanki BUTCHER

16 lipca 2017,
09:42
Franciszek Ciechowski

Jeśli są wśród Was fani gier dwuwymiarowych, to z pewnością obił Wam się o uszy tytuł wydanej w zeszłym roku strzelanki, jaką jest BUTCHER. Osoby, które do tej pory nie zdecydowały się na zakup wspomnianej pozycji, od dziś mogą zapoznać się z nią zupełnie za darmo.

Grafika z gry BUTCHER

BUTCHER to dwuwymiarowa, brutalna strzelanka, za produkcję której odpowiada studio Transhuman Design. Na rynku zadebiutowała ona w październiku ubiegłego roku, jednakże, poza kręgami zwolenników gier indie, nie było o niej zbyt głośno. Tymczasem, jest to pozycja godna uwagi, oferuje bowiem poziom trudności doskonale znany starszym graczom – w założeniu BUTCHER miała być strzelanką wzorowaną na klasycznych już tytułach wypuszczanych w latach dziewięćdziesiątych, możemy więc oczekiwać rozgrywki wymagającej wiele zaangażowania i skupienia ze strony gracza. W zamian otrzymujemy wiele możliwości bardzo brutalnego rozprawienia się z przeciwnikami oraz ucieszenia oka klimatyczną oprawą graficzną, stworzoną w technice pixel art.

BUTCHER – gdzie zagrać w wersję demonstracyjną gry?

Jeśli uważacie, że BUTCHER jest tytułem, który Was interesuje, powinniście skorzystać z okazji i pobrać zupełnie za darmo wersję demonstracyjną gry. Jest ona dostępna z poziomu strony IndieDB lub za pośrednictwem platformy Steam. Co interesujące, demówka została rozszerzona o trzy dodatkowe poziomy, które pierwotnie nie były dostępne w pełnej wersji gry.

Jeśli BUTCHER przypadnie Wam do gustu, możecie skorzystać z trwającej na Steamie promocji – do jutra wspomniany tytuł kupicie za 5 euro, czyli w cenie zmniejszonej o połowę.