fbpx

Twórcy PUBG tworzą „rywala Escape from Tarkov”. Co wiemy o nowej grze?

Już od poprzedniego roku wiadomo, że twórcy PUBG pracują nad „rywalem Escape from Tarkov„. Opublikowany został finansowy raport firmy, z którego możemy więcej dowiedzieć się na temat powstającej gry.

Escape from Tarkov jest tytułem z gatunku extraction-shooter. Rozgrywka polega na zbieraniu coraz lepszego ekwipunku w instancjach, gdzie można trafić na innych graczy. Pokonanie przeciwnika oznacza przejęcie jego wyposażenia. Zabity gracz traci cały ekwipunek, jaki miał przy sobie podczas wyprawy do wybranej instancji.

Twórcy PUBG pracują nad „Projektem BlackBudget”. Czego dowiedzieliśmy się o powstającej grze?

Powstająca gra od twórców PUBG zyskała roboczą nazwę i jest to właśnie Project BlackBudget. Wydawca KRAFTON opublikował finansowy raport, w którym zawarto również informacje o nadchodzącej produkcji.

Ciągle zmieniający się otwarty świat PvPvE i satysfakcjonująca zabawa bronią, która dostarcza nieprzewidywalnych oraz ekscytujących doświadczeń.

KRAFTON o Project BlackBudget

Oprócz powyższych informacji dowiedzieliśmy się, że gra będzie dostępna na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. KRAFTON chce wydać produkcję, która zostanie jedynym „silnym” konkurentem dla dominującego Escape from Tarkov. Cały raport finansowy firmy można zobaczyć tutaj, ponieważ jest on oficjalnie dostępny.