Twórcy Frostpunka publikują teaser nowej gry. Pierwsze szczegóły pojawią się wkrótce

4 czerwca 2022,
19:05
Mateusz Skowron

11 bit studios opublikowało tajemniczy teaser. Ku zdziwieniu wszystkich, zapowiada zupełnie nową markę, a nie kontynuację gry już stworzonej przez Polaków.

Postać z teasera nowej gry 11 Bit Studios
Na skróty
  • 11 bit studio opublikowało teaser zupełnie nowej gry.
  • Cytaty zawarte w trailerze sugerują tytuł oparty o kolejny filozoficzny komentarz, wzorem poprzednich produkcji studia.
  • Więcej informacji otrzymamy 12 czerwca 2022 o godzinie 19:30 czasu polskiego.

We are not the same – krótki materiał wprowadza nas w tajemniczy klimat nowego dzieła naszego rodzimego studia 11 bit studios. Teaser – jak to teaser – nie zdradza nam zbyt wiele, prócz delikatnej zajawki w postaci przebudzenia bliżej niezidentyfikowanego człowieka.

Nowa marka od 11 bit studios

Według słów twórców zapowiedź nie jest powiązana z żadną grą już stworzoną przez Polaków, a więc możemy mieć pewność, że deweloperzy szykują dla nas coś świeżego. Niestety, żeby dowiedzieć się więcej, musimy poczekać do 12 czerwca 2022, do godzinie 19:30 czasu polskiego – wtedy bowiem ma ukazać się trailer, który uchyli rąbka tajemnicy ledwie napoczętej przez wczorajszy teaser.

Materiał został zwieńczony cytatem Alexisa Carrela – “człowiek nie może zmienić się bez cierpienia, ponieważ jest jednocześnie marmurem i rzeźbiarzem”. Słowa te sugerują, że i tym razem warszawskie studio może nam zaserwować produkcję, która, idąc wzorem swoich poprzedniczek, przemyci moralny komentarz w ramach opowiadanej historii.