fbpx

Twórcy Apex Legends pracują nad grą singleplayer w tym samym uniwersum

Studio Respawn Entertainment pracuje aktualnie nad Star Wars Jedi: Survivor, którego zwiastun mieliśmy już okazję omawiać. To jednak tylko jeden z potencjalnych projektów, jak bowiem wynika z opublikowanych na stronie studia ofert pracy, twórcy przygotowują się również do stworzenia tytułu singleplayer w uniwersum gry Apex Legends.

Na skróty
  • Na stronie studia Respawn Enterteinment pojawiły się oferty pracy przy produkcji nowego tytułu singleplayer w świecie Apex Legends.
  • Deweloper skupia się aktualnie na sequelu gry Star Wars Jedi: Fallen Order, w planach ma jednak co najmniej trzy kolejne produkcje.
  • Twórcy nie zamierzają rozpocząć w najbliższym czasie prac nad kontynuacją serii Titanfall.

Respawn Entertainment – studio odpowiedzialne za produkcje takie jak Titanfall, Apex Legends i Star Wars Jedi: Fallen Order – opublikowało na swojej stronie kilka interesujących ofert pracy. Wśród nich znajdziemy pozycje otwarcie zdradzające, że twórcy w niedalekim czasie rozpoczną oficjalne prace nad nową grą singleplayer w uniwersum Apex Legends.

Aktualne projekty Respawn Entertainment

Pracownicy studia z pewnością nie mogą narzekać na nudę, pośród aktualnych planów dewelopera znajdują się już bowiem trzy kolejne produkcje spod szyldu Gwiezdnych Wojen. Prócz kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order, twórcy zamierzają stworzyć również FPS-a oraz grę strategiczną w tym samym uniwersum. Oczywiście jednocześnie wciąż rozwijają swój sztandarowy tytuł jakim jest właśnie Apex Legends, którego bogate lore oraz wciągający gameplay z pewnością posłużą za solidny fundament pod planowaną grę singleplayer.

I choć informacje o przyszłych projektach studia budzą sporą dawkę optymizmu, tak jednocześnie potwierdzają one trudną do zaakceptowania prawdę. Wygląda bowiem na to, że fani serii Titanfall – w której uniwersum funkcjonuje zresztą Apex Legendsnie doczekają się zbyt prędko kontynuacji swojego ulubionego cyklu z mechami w roli głównej.