fbpx

Turtle Beach Recon Air – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy

14 maja 2022,
18:46
Jakub Jasiński

Turtle Beach prezentuje zestaw słuchawkowy Recon Air. Urządzenie skierowane jest do graczy, którzy posiadają już zewnętrzne nagłośnienie oraz osób, które często biorą udział w wideokonferencjach.

Prezentacja Trutle Beach Recon Air na głowie
Na skróty
  • Turtle Beach prezentuje nowy zestaw słuchawkowy dla graczy.
  • Recon Air to słuchawka z mikrofonem, służąca jedynie do komunikacji głosowej.
  • Urządzenie zostało wycenione na 39,99 $.

Turtle Beach zaprezentował zupełnie nowy zestaw słuchawkowy Recon Air Wireless Chat Communicator. Sprzęt skierowany jest do graczy, którzy mają już dobry, zewnętrzny system dźwięku, ale potrzebują także mikrofonu i odsłuchu czatu, aby rozmawiać z innymi graczami. „Słuchawka” została pozbawiona gamingowych akcentów, więc sprawdzi się także do konferencji wideo.

Recon Air – idealne dopełnienie głośników telewizora

Turtle Beach Recon Air zapewnia wysokiej jakości dźwięk w słuchawce, jak i audio mikrofonu. Sprzęt został dostrojony tak, aby odbierać głośny, wyraźny głos gracza, przy okazji redukując niechciane dźwięki z głośników telewizora. Wbudowany akumulator wystarczy na 10 godzin zabawy. Zestaw został wyposażony także w szybkie ładowanie – 15 minut wystarczy na kolejne trzy godziny pracy. Urządzenie można zasilić za pomocą USB-C.

Zestaw występuje w dwóch wariantach. Pierwszy został zaprojektowany specjalnie dla konsoli Xbox, drugi zaś dla PlayStation. Mimo wszystko Turtle Beach zadbał także o wsparcie dla innych urządzeń. Niezależenie od tego, który model kupicie, będziecie mogli połączyć go z komputerami Windows i Mac oraz urządzeniami mobilnymi iOS i Android poprzez Bluetooth 5.1.

Tak o zestawie wypowiada się prezes Turtle Beach:

Recon Air to niedrogi zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier, a także do pozostawania w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami oraz upewniający Cię, że twój głos brzmi świetnie podczas rozmowy. […] To teraz mój zestaw słuchawkowy do spotkań teams i zoom podczas podróży.

Juergen Stark, prezes i dyrektor generalny Turtle Beach (tłumaczenie własne)

Recon Air jest dostępny na stronie producenta, a także u sprzedawców detalicznych na całym świecie. Zestaw został wyceniony na 39,99 $.