fbpx

Tryby Heroic Assault i Showdown dodane do Gotham Knights. WB Games publikuje nowy zwiastun

Gotham Knights to jeden z najnowszych tytułów od WB Games Montreal. W grze od dawna miał pojawić się tryb Heroic Assault umożliwiający kooperację do 4 graczy. Deweloperzy właśnie dziś go wprowadzili, o czym informują trailerem premierowym. Oprócz tego do gry dodano całkowicie nowy, wcześniej niezapowiadany tryb Showdown.

Od dawna było wiadomo o nowym trybie do Gotham Knights, który miał umożliwiać rozgrywkę kooperacyjną dla maksymalnie 4 graczy. Wczoraj ujawniono informację, że antagonista z uniwersum Justice League, Starro, pojawi się w grze. Tryb nosi nazwę Heroic Assault, tak jak początkowo zakładano, oraz zostaje wydany już dziś wraz z nowym, premierowym zwiastunem. Sama produkcja jest bardzo dobrze wykonana, o czym można przeczytać w naszej recenzji Gotham Knights (nawet pomimo niejednoznacznych opinii w kontekście samej grywalności), więc gracze są niezwykle zadowoleni z dodania wyczekiwanej zawartości.

Kooperacyjna rozgrywka polega tutaj na przemierzaniu aż 30 pięter, gdzie gracze spotkają wyzwania przede wszystkim opierające się o walkę. Tryb obejmuje również dwóch bossów, których trzeba pokonać, czyli wyżej wspomnianego Starro oraz ulepszonego Man-Bata. Mimo wszystko to nie koniec nowości, jakie wprowadza Warner Bros. Interactive.

Nowy, niezapowiedziany tryb “Showdown” w Gotham Knights, czyli klasyczny Boss Rush

Do gry został także dodany nowy tryb, który z pewnością ucieszy graczy. Nosi on nazwę Showdown i jest to klasyczny Boss Rush, gdzie maksymalnie 2 graczy musi pokonywać kolejnych złoczyńców znanych z fabuły gry – Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface czy Talia al Ghul.

Mimo wszystko rozgrywka nie jest tutaj standardowa. Wszyscy bossowie z gry są tutaj ukazani w “doładowanych” wersjach, a więc będą znacznie silniejsi. Pokonanie ich umożliwia jednak graczom zdobywanie bardzo rzadkiego sprzętu, schematów czy też strojów dla postaci. Gra oferuje także znacznie więcej niespodzianek, na przykład ogrom easter eggów, które nawiązują do komiksów, innych produkcji itd.