fbpx

To koniec oryginalnego Overwatch. Blizzard ma zamknąć serwery

Blizzard podał oficjalną datę wyłączenia serwerów Overwatch. Co ciekawe nastąpi to przed uruchomieniem kontynuacji, więc graczy czeka chwila odpoczynku.

O tym, że Overwatch 2 ma całkiem zastąpić pierwszą odsłonę gry wiemy już od końcówki czerwca. Dowiedzieliśmy się, że przed premierą nowej gry serwery jedynki mają zostać wyłączone, a cała ich zawartość, łącznie z wyposażeniem graczy ma zostać przeniesiona. Teraz znamy orientacyjną datę kiedy to nastąpi.

Oficjalnie wyłączą serwery Overwatch

Overwatch 2 ma mieć premierę już 4 października, ale zanim w niego zagramy czeka nas mała przerwa od Blizzardowskiej strzelanki. W wywiadzie dla Eurogamera Jon Spector przyznał, że serwery pierwszej części mają zostać wyłączone 2 października. Oznacza to, że twórcy chcą mieć około doby, tak by dopiąć uruchomienie nowego tytułu na ostatni guzik.

Postacie z gry Overwatch

W maju miałem przyjemność testować betę Overwatch 2, którą opisałem dla was w krótkim podsumowaniu. Jedno jest pewne, czeka nas wiele zmian. Jedne ciekawe, inne zadziwiające, ale na pewno nadal będzie to ciekawy tytuł, któremu warto poświęcić trochę uwagi.