Thermaltake ARGENT K6 – pierwsza niskoprofilowa klawiatura producenta

Thermaltake wprowadza do swojej oferty pierwszą klawiaturę niskoprofilową. Model ARGENT K6 łączy ze sobą elegancję i wysoką wydajność, aby dostarczyć graczom jak najlepszych doznań z rozgrywki.

1 czerwca 2022
Na skróty
  • Thermaltake prezentuje nowe urządzenie peryferyjne.
  • ARGENT K6 jest klawiaturą mechaniczną z niskim profilem przycisków.
  • Producent zadbał o wysokiej klasy przełączniki Cherry MX w dwóch wariantach: Red i Silver Speed.
  • Nowa klawiatura łączy ze sobą elegancję oraz wytrzymałość.

Producent Thermaltake, znany przede wszystkim z tworzenia topowych podzespołów komputerowych i peryferii, ogłasza wprowadzenie do swojej oferty pierwszej niskoprofilowej klawiatury mechanicznej. Wszystko, co robią najlepiej, znajdziemy w ARGENT K6.

Prezentacja klawiatury od bocznego profilu
Źródło: Thermaltake

Thermaltake ARGENT K6 – elegancja i szybkość dla najbardziej wymagających

Thermaltake dąży do zapewnienia najlepszych, możliwych wrażeń z gry dla użytkownika, oferując coraz to lepsze peryferia komputerowe. ARGENT K6 to klawiatura, która z miejsca została nagrodzona na Red Dot Design Award 2022. Zaprojektowana z myślą o wydajności i estetyce, zadowoli użytkowników, którzy grają na najwyższym możliwym poziomie, a zarazem ucieszy oko swoim nienagannym wyglądem. Trwałość zapewnić ma również aluminiowy top urządzenia.

Zbliżenie na przyciski multimedialne i rolkę głośności
Źródło: Thermaltake

Klawiatura ARGENT K6 występuje w dwóch konfiguracjach, jeżeli chodzi o przełączniki mechaniczne. Oba modele switchów stworzone są przez firmę Cherry, konkretnie są to MX Red oraz MX Speed Silver. Różnica pomiędzy nimi to szybkość reakcji. Drugi typ cechuje się niższą odległością aktywacji – 1,2 mm w przeciwieństwie do czerwonych 3,4 mm.

ARGENT K6 to także łatwa kontrola multimediów. Dedykowanych przycisków jest pięć oraz rolka, która służy do zmiany głośności. Poza tym, producent gwarantuje łatwą konfigurację makr i przypisanie ich pod konkretne przyciski.

Stanowisko komputerowe w oparciu o urządzenia Thermaltake
Źródło: Thermaltake

Pełna synchronizacja z pozostałymi urządzeniami Thermaltake

Wzrok przyciąga podświetlenie RGB, które można skonfigurować dowolnie z palety 16, 8 miliona kolorów. Oprócz zmiany odcieni, istnieje także wiele animacji i efektów. Wszystko to kontrolować można za pomocą specjalnego oprogramowania iTake. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Thermaltake i pozwala na pełną synchronizację.

Za zestaw Thermaltake ARGENT K6 w obu wariantach Cherry MX zapłacić trzeba 199,99 $. W opakowaniu oprócz klawiatury, znajdzie się również odczepiana, magnetyczna podkładka pod nadgarstki.

Wbudowane profile: 6

Oprogramowanie: tak

Waga: 1035 g

Interfejs: USB 2.0, pozłacane

Wymiary: 454 x 157 x 37,5 mm

Anti-ghosting: tak

Wbudowana pamięć: 4 Mb

Podświetlenie: 16,8 milionowe RGB

Podkładka pod nadgarstki: tak (magnetyczna, odłączana)

Audio i USB Pass-through: tak

Przyciski multimedialne: 5 + rolka głośności

Przewód: 1,8 m, w oplocie

Przełączniki: Cherry MX Low Profile Red/Speed Silver

Żywotność przełączników: 100 milionów kliknięć

UWaga! Gorące informacje!