fbpx

The Sims 4 otrzyma nowy dodatek. Sielankę zakłócą wilkołaki!

2 czerwca 2022,
18:46
Mateusz Skowron

Niedawna wpadka niemieckiej strony The Sims 4, która ujawniła zawartość nowego rozszerzenia do tytułu, została dzisiaj potwierdzona przez oficjalny trailer. Do gry trafią wilkołaki.

Simy z nowego dodatku Werewolves
Na skróty
  • Studio Maxis szykuje nowy dodatek do gry The Sims 4.
  • Według wszelkich wskazówek i przecieków będzie on nosił nazwę Werewolves.
  • Dodatek ukaże się 16 czerwca 2022 roku.

Branża gamingowa słynie z przecieków i domysłów – tym razem wpadka przydarzyła się niemieckiej oficjalnej stronie gry The Sims 4. Przez jakiś czas mogliśmy zobaczyć ciekawy obrazek, który zawierał nietypowe, choć od dawna wyczekiwane przez fanów stworzenie – wilkołaka.

Poszlaki i wskazówki od twórców The Sims 4

Najnowsza odsłona symulatorów miała swoją premierę osiem lat temu, a popularność wśród fanów wciąż jest ogromna. Deweloperzy mają oczywiście w tym swój niezaprzeczalny udział, ciągle wspierając tytuł coraz to nowszymi rozszerzeniami rozgrywki. Nie inaczej jest tym razem. Studio Maxis rozpoczęło już podgrzewanie atmosfery dość oczywistymi zapowiedziami, jak powyższy tweet.

Źródło: menu The Sims 4

Nowy dodatek, nowa zawartość

Twórcy przyzwyczaili nas, że każde duże rozszerzenie rozgrywki zapewnia nam oryginalną mechanikę, w tym wypadku możliwość wcielenia się w tytułowych wilkołaków, dodatkowe fryzury, ubrania, pakiety mebli oraz całkowicie nową lokację, do której będziemy mogli wprowadzić swoich wilczych awatarów. Nowa miejscowość otrzyma nazwę Manwood Mill.

Wraz ze świeżutkim trailerem, poznaliśmy datę premiery rozszerzenia – dodatku możemy spodziewać się już 16 czerwca 2022 roku.