fbpx

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ukończone w mniej niż 2 godziny

12 maja 2023,
18:21
Jacek Kowal
Grafika przedstawiająca Zelde z kontynuacji Breath of the Wild

Chyba od początku istnienia gier wideo gracze ścigają się, kto ukończy dany tytuł szybciej. Wielu twórców internetowych publikuje swoje osiągnięcia, a tym razem padło na The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jeden ze speedrunnerów przeszedł ją w około 1,5 godziny, co jest aktualnym rekordem.

Półtorej godziny na The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Osiągnięciem tym może pochwalić się youtuber gymnast86, który zamieścił swoje nagranie w internecie. Oznajmił on również, że twórcy połatali wiele exploitów, które można było wykorzystywać w Breath of the Wild, ale co za problem znaleźć nowe rozwiązania? Zresztą zobaczcie sami:

Jak możecie zauważyć, speedrunner skrzętnie wykorzystał nową mechanikę, która pozwala nam łączyć różne przedmioty, by stworzyć potężne bronie. Jeżeli sami chcecie wypróbować jego metody, a może nawet przebić jego wynik, to youtuber nagrał krótki materiał, w którym tłumaczy, co i jak.

Nie wiem, co ludzie widzą w szybkim przechodzeniu gier, ale nie mnie oceniać. Jeżeli sami pokusicie się o podjęcie tego wyzwania, to mogę jedynie życzyć powodzenia.