The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom otrzymało patch 1.1.2. Co wprowadza aktualizacja?

26 maja 2023,
14:14
Arek Grabowski
Link spadający z latających wysp w The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom

Nintendo udostępniło do The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom nową aktualizację oznaczoną jako 1.1.2. Zawiera ona szereg poprawek oraz ulepszeń. Łatka jest naprawdę niewielka i skupia się na usunięciu błędu audio, przez który dźwięk w grze był sporadycznie bardzo głośny.

Dodatkowo twórcy informują, że naprawiono problem z zadaniem „Camera Work in the Depths”, który uniemożliwiał jego wykonanie. Otrzymaliśmy informację także o pomniejszych poprawkach i ulepszeniach, które mają „poprawić wrażenia z rozgrywki”.

The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom nie wymaga dużych aktualizacji

Po premierze gry twórcy wprowadzają do tego czasu tylko pomniejsze poprawki błędów i ulepszenia. Są to bardzo małe aktualizacje, ponieważ The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom prezentuje jakość sama w sobie.

Tytuł zbiera genialne oceny recenzentów, podoba się graczom oraz jest określany jako jedna z najlepszych gier nie tylko na Nintendo Switch, a wszystkie platformy. Warto zauważyć, że najprawdopodobniej otrzymamy także kolejne aktualizacje z czasem, które usuną najbardziej frustrujące i najpopularniejsze błędy.