fbpx

The Last of Us od HBO otrzyma drugi sezon za ponad rok. Poznaliśmy datę premiery

7 grudnia 2023,
15:28
Arek Grabowski
Pedro Pascal w The Last of Us

Już wcześniej społeczność zakładała, że otrzymamy drugi sezon The Last of Us od HBO w 2025 roku. Tak rzeczywiście się stało – data ta została już oficjalnie potwierdzona. Zdjęcia do nowego sezonu miały zostać przeprowadzone w styczniu 2024 roku, lecz zostały przesunięte o miesiąc do przodu z powodu harmonogramu Pedro Pascala.

Do 9 września mają zostać zakończone nagrania. Sezon natomiast zostanie opublikowany w 2025 roku, jednak nie wiemy dokładnie, kiedy go otrzymamy. Najpewniej bliżej daty premiery twórcy przekażą znacznie więcej informacji.

Co zobaczymy w 2. sezonie The Last of Us od HBO?

Magazyn GQ zapytał Neila Druckmanna o to, jak będzie wyglądała fabuła drugiego sezonu serialu. Okazuje się, że nie przedstawi on prawdopodobnie wszystkich wydarzeń z The Last of Us Part 2 a jedynie ich część. Najpewniej otrzymamy kilka sezonów dotyczących tej gry. Niestety data ich premiery obecnie pozostaje tajemnicą i jest bardzo odległa.

Niedawno showrunner serialu The Last of Us zdradził, że serial otrzyma dokładnie 4 sezony. Oczywiście jest to nieoficjalne oświadczenie. Mimo wszystko wyglądałoby na to, że twórcy zamierzają przygotować aż 3 sezony z The Last of Us Part 2. Ostatecznie gra jest naprawdę dużą produkcją, więc zawartość ciężko „zmieścić” w tak niewielkiej liczbie odcinków.