fbpx

The Expanse: A Telltale Series niebawem pojawi się na Steamie. Twórcy zakończyli serię na 5. odcinku

6 listopada 2023,
16:08
Arek Grabowski
Główna bohaterka The Expanse: A Telltale Series

Telltale Games oraz Deck Nine zakończyły prace nad The Expanse: A Telltale Series na 5. odcinku już we wrześniu. Okazuje się, że gra będzie dostępna także przez inne platformy oprócz Epic Games Store. Niebawem zobaczymy ten tytuł na Steamie – już została przygotowana strona sklepu. W momencie premiery gra była dostępna wyłącznie na Epic Games Store.

Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez Telltale Games, ale strona sklepu potwierdza plany co do The Expanse. Na ten moment nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się produkcji. Steam podaje jedynie „wkrótce” jako potencjalną datę premiery.

The Expanse: A Telltale Series zyska znacznie szerszy zasięg po wydaniu na Steamie

Tytuł pojawił się na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S oraz One, a także PC. Wiemy, że tej jesieni będzie dostępny jeszcze jeden dodatek do gry. Ma on opowiadać historię Chrisjena Avasarala. The Expanse to pierwsza gra Telltale od czasu „odrodzenia”.

Produkcja była dość ograniczona pod względem zasięgów przez czasową ekskluzywność Epic Games. Steam sprawi, że gra trafi do znacznie większego grona graczy. Według doniesień Telltale Games obecnie pracuje nad kolejnym długo wyczekiwanym tytułem – The Wolf Among Us 2.