The Elder Scrolls Online otrzyma nowe DLC z przygodami we wschodnim Morrowind

25 stycznia 2023,
22:01
Arek Grabowski
Nowa klasa Arcanist w The Elder Scrolls Online Necrom

Podczas wydarzenia Xbox Developer_Direct pojawiła się zapowiedź nowego DLC do The Elder Scrolls Online pod tytułem Necrom. Dodatek zadebiutuje już 5 czerwca na komputerach PC, a dla konsol będzie dostępny dopiero 20 czerwca. Obecnie tylko ogólnie zaprezentowano nowości, jakie się pojawią.

Twórcy gry wprowadzą przede wszystkim nową klasę o nazwie Arcanist i jest to trzecia postać dodana za pośrednictwem DLC. Dodatkowo gracze będą mogli rozegrać ciekawe przygody na terenie wschodniego Morrowind oraz Apocrypha. Już teraz można zakupić dodatek w przedsprzedaży i otrzymać kilka dodatkowych elementów jak unikatowy mount czy przedmioty dla Twojej postaci.

Jakie nowości przyniesie dodatek Necrom do The Elder Scrolls Online? Nowa klasa, tereny i nie tylko

Obecnie zaprezentowano naprawdę niewiele. Bethesda pokazała wyżej wspomnianą klasę, nowe tereny oraz dodanych towarzyszy, którzy pomagają w walce. Z tego powodu gracze nie są najbardziej zadowoleni, jednak można oczekiwać, że otrzymamy jakiekolwiek informacje o kolejnej odsłonie The Elder Scrolls w marcu podczas zapowiedzianej prezentacji.

Podczas Xbox Developer_Direct twórcy The Elder Scrolls Online zaprezentowali również oficjalny trailer nowego dodatku Necrom. Bethesda zachęca również do rozgrywki i wspomina o tym, że zamówienie DLC w przedsprzedaży daje dostęp także do siedmiu poprzednich rozszerzeń. Gra otrzyma również pewne usprawnienia quality-of-life jak możliwość szybkiego znalezienia grupy.

Pamiętajmy, że powstaje również The Elder Scrolls Skyblivion, czyli Oblivion na silniku Skyrima. To fanowska produkcja, która otrzymała już oficjalny trailer oraz datę premiery. Na ten moment Bethesda nie przekazała żadnych informacji na temat nowej odsłony The Elder Scrolls, więc czas oczekiwania zdecydowanie może umilić tytuł stworzony przez miłośników marki.