Suicide Squad: Kill the Justice League zalicza opóźnienie. Premiera prawdopodobnie w 2023 roku

Kolejną grą, na którą będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jest Suicide Squad: Kill the Justice League. Według najnowszych informacji jej premiera została przesunięta na 2023 rok.

Suicide Squad: Kill the Justice League miało trafić w ręce graczy jeszcze w 2022 roku, jednak najwyraźniej plany uległy zmianie. Według informacji, która pojawiła się dzisiaj w serwisie Bloomberg, premiera gry została przesunięta na 2023. Oznacza to, że jeszcze trochę poczekamy na możliwość wcielenia się w złoczyńców ze świata DC spędzających swoje wolne chwile na rozwałce w Metropolis.

Co jeszcze wiemy o Suicide Squad: Kill the Justice League?

Za tytuł odpowiedzialne jest Rocksteady Studios. Gra pozwoli nam wcielić się w jedną z czterech rozpoznawalnych postaci: Harley Quinn, Deadshota, King Sharka lub Kapitana Boomeranga. Ich zadaniem będzie ocalenie świata przed inwazją z kosmosu, a przy okazji powstrzymanie członków Ligi Sprawiedliwych, w tym Supermana, którzy wyjątkowo stali się „tymi złymi”. W Suicide Squad: Kill the Justice League zagramy sami lub ze znajomymi w trybie kooperacji, niestety nieco później niż zamierzaliśmy.

Na pocieszenie Gotham Knight i Hogwart Legacy z premierą w 2022 roku

Są też i dobre wiadomości dla osób czekających na gry wydawane przez Warner Bros. W poprzednim tygodniu CEO Warner Media, Jason Kilar, opublikował na Twitterze krótki wpis, w którym potwierdził, że w planach firmy jest dostarczenie w tym roku graczom wyczekiwanych gier. W połączeniu ze screenami z Gotham Knights i Hogwarts Legacy możemy przypuszczać, że oba tytuły ukażą się już niedługo. Co więcej, ostatnie przecieki wskazują na to, że Hogwarts Legacy zadebiutuje jeszcze we wrześniu tego roku.