Suicide Squad: Kill the Justice League zalicza opóźnienie. Premiera prawdopodobnie w 2023 roku

Kolejną grą, na którą będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jest Suicide Squad: Kill the Justice League. Według najnowszych informacji jej premiera została przesunięta na 2023 rok.

3 lutego 2022

Suicide Squad: Kill the Justice League miało trafić w ręce graczy jeszcze w 2022 roku, jednak najwyraźniej plany uległy zmianie. Według informacji, która pojawiła się dzisiaj w serwisie Bloomberg, premiera gry została przesunięta na 2023. Oznacza to, że jeszcze trochę poczekamy na możliwość wcielenia się w złoczyńców ze świata DC spędzających swoje wolne chwile na rozwałce w Metropolis.

Co jeszcze wiemy o Suicide Squad: Kill the Justice League?

Za tytuł odpowiedzialne jest Rocksteady Studios. Gra pozwoli nam wcielić się w jedną z czterech rozpoznawalnych postaci: Harley Quinn, Deadshota, King Sharka lub Kapitana Boomeranga. Ich zadaniem będzie ocalenie świata przed inwazją z kosmosu, a przy okazji powstrzymanie członków Ligi Sprawiedliwych, w tym Supermana, którzy wyjątkowo stali się „tymi złymi”. W Suicide Squad: Kill the Justice League zagramy sami lub ze znajomymi w trybie kooperacji, niestety nieco później niż zamierzaliśmy.

Na pocieszenie Gotham Knight i Hogwart Legacy z premierą w 2022 roku

Są też i dobre wiadomości dla osób czekających na gry wydawane przez Warner Bros. W poprzednim tygodniu CEO Warner Media, Jason Kilar, opublikował na Twitterze krótki wpis, w którym potwierdził, że w planach firmy jest dostarczenie w tym roku graczom wyczekiwanych gier. W połączeniu ze screenami z Gotham Knights i Hogwarts Legacy możemy przypuszczać, że oba tytuły ukażą się już niedługo. Co więcej, ostatnie przecieki wskazują na to, że Hogwarts Legacy zadebiutuje jeszcze we wrześniu tego roku.

Dorota Żak

Skończyła UJ zanim UJ skończył z nią, nałogowo ogląda filmy, a potem o nich opowiada. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!