Suicide Squad: Kill the Justice League – premiera gry została oficjalnie przesunięta na przyszły rok

Wraz z przesunięciem Gotham Knights na 25 października pewnym stało się, że tegoroczna premiera Suicide Squad: Kill the Justice League jest nierealna. Najnowszy wpis założyciela studia Rocksteady jedynie to potwierdził.

25 marca 2022

Od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia, iż premiera Suicide Squad: Kill The Justice League ma zostać przesunięta na 2023. Teraz zostały one potwierdzone przez samego reżysera produkcji – Seftona Hilla. Według informacji podanych we wpisie na Twitterze gra ma zadebiutować wiosną przyszłego roku. Podany powód to standardowa potrzeba większej ilości czasu na dopracowanie gry.

Suicide Squad: Kill the Justice League – rozgrywka w otwartym świecie

Tytuł studia Rocksteady to gra akcji TPP, która stawia przede wszystkim na kooperację. W trakcie rozgrywki gracze wcielą się w postacie znanych złoczyńców ze świata DC, których celem stało się polowanie na członków tutejszego Justice League. Co ciekawe, w trakcie panelu związanego z grą na DC FanDome Sefton Hill podkreślił, iż gra zaoferuje otwarty świat w postaci rodzinnego miasta Supermana – Metropolis.

UWaga! Gorące informacje!