Sucker Punch zatrudnia. Ghost of Tsushima 2 potwierdzony?

W ofertach pracy studia Sucker Punch znajdziemy ogłoszenie dotyczące skradanki w otwartym świecie. Trwają spekulacje, czy nie chodzi o sequel Ghost of Tsushima.

Na skróty
  • Twórcy Ghost of Tsushima rozpoczęli rekrutację w celu rozpoczęcia prac nad nową produkcją.
  • Fani poprzez analizę ogłoszeń sugerują, że może chodzić o drugą część dzieła o zbuntowanym samuraju, Jinie Sakai.
  • Żadne informacje nie zostały potwierdzone, więc równie dobrze możemy otrzymać zapowiedź zupełnie nowego IP.

Twórcy wielkiego hitu ekskluzywnego na konsole PlayStation ogłosili rekrutację. Ghost of Tsushima zdobył serca graczy i recenzentów, okazując się komercyjnym sukcesem. Nie dziwi więc fakt, że fani produkcji wróżą rychłe nadejście zapowiedzi kontynuacji przygód upadłego samuraja, Jina Sakai.

Źródło: PS Store

Wielkie nadzieje na sequel Ghost of Tsushima

Oferty pracy zamieszczone na oficjalnej stronie Sucker Punch sugerują produkcję z otwartym światem w iście skradankowym stylu. Co prawda w portfolio studia znajduje się jeszcze jedna mocna marka – InFamous, ale po pierwsze od premiery trzeciej części minęło sporo czasu, bo miała miejsce na początku poprzedniej generacji, a po drugie cała seria nie ma zupełnie nic wspólnego z cichym załatwianiem bieżących problemów.

Wspomniane oferty pracy dają nam kilka dodatkowych poszlak, co do mechanik, na których opierać się będzie tajemniczy tytuł. Według zamieszczonych informacji, do zaprojektowania są systemy odpowiadające za walkę w zwarciu, parowanie ciosów, czy specjalne umiejętności.

Wszystko więc układa się w logiczną całość i przypuszczenia mogą okazać się słuszne. Warto jednak pamiętać, że nadal jest to tylko zabawa w zgadywanie. Wszystkie wymienione cechy gry równie dobrze mogą być częściami składowymi zupełnie nowego IP – czasem jednak warto pomarzyć.