fbpx

Starfield przerasta wszelkie oczekiwania według testerów, którzy już w niego grali

W podcaście XNC zostały ujawnione ciekawe informacje o Starfieldzie. Twórca zawartości gry z Bethesdy, Colt Eastwood, zdradza, że według testerów „produkcja przekracza wszelkie oczekiwania”. Starfield jest większy i bardziej ambitny, niż wcześniej spodziewali się gracze. Warto zauważyć, że Eastwood określa tę grę jako największy projekt stworzony przez Bethesdę.

W jaki sposób Starfield przekracza oczekiwania graczy?

Według Colta Eastwooda gra rzeczywiście zbiera świetne recenzje testerów. Podkreślił on również, że niektórzy gracze byli początkowo nastawieni negatywnie, a ich zdanie po zagraniu zmieniło się na znacznie lepsze. Nie ulega wątpliwości, że Starfield to prawdopodobnie największa i najlepsza produkcja studia Bethesda, jaka do tej pory powstała.

Jedynym rywalem tego tytułu na rynku pozostaje No Man’s Sky, jednak tam brakuje głębi fabuły oraz rozbudowanych relacji między postaciami. To wszystko pojawi się w Starfieldzie gra będzie oferować długą, ciekawą historię oraz setki planet do odwiedzenia. Znana jest już data premiery produkcji. Starfield pojawi się w pierwszej połowie 2023 roku.