fbpx

Star Wars Jedi 3 jest już w produkcji. Aktor grający głównego bohatera potwierdza

25 września 2023,
13:00
Arek Grabowski
Cal Kestis z Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor oraz Fallen Order odniosły bardzo duży sukces komercyjny. Nie jest więc zaskoczeniem, że najpewniej kolejna odsłona już powstaje. Potwierdza to aktor grający głównego bohatera Cala Kestisa, Cameron Monaghan.

Pracujemy nad trzecią częścią i jesteśmy w trakcie robienia tego teraz. To duże przedsięwzięcie i do tej pory odbyło się kilka rozmów, ale miejmy nadzieję, że kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, będziemy mogli wejść i zrobić coś naprawdę fajnego.

Cameron Monaghan, aktor grający Cala Kestisa w Star Wars Jedi: Survivor i Fallen Order

Ta informacja została zdradzona podczas panelu na Ocala Comic Con. Niedawno także dyrektor generalny Electronic Arts, Andrew Wilson, powiedział, że firma „z przyjemnością” chciałaby kontynuować prace nad serią Star Wars Jedi. W lipcu pojawiły się także ogłoszenia o prace od Respawn Entertainment mogące wskazywać na produkcję kolejnej odsłony.

Star Wars Jedi 3 wciąż nie zostało oficjalnie ujawnione przez Respawn Entertainment

Tytuł potencjalnie powstaje, jednak twórcy go nie ujawniają. Informacje od aktora głosowego grającego Cala Kestisa są dość wiarygodne. Jeżeli prace nad grą trwają – musi on o tym wiedzieć. Na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie Star Wars Jedi 3 konkretnie się ukaże. Nieznany pozostaje także ostateczny tytuł gry.

Informacja o Star Wars Jedi 3 została ujawniona. Możemy więc spodziewać się oficjalnej prezentacji w przeciągu kilku kolejnych miesięcy. Niestety nie wiemy, na jakim etapie produkcji jest obecnie Respawn Entertainment. Warto zauważyć, że niedawno reżyser serii Star Wars Jedi odszedł z Electronic Arts. Nie wiemy, jak to wpłynie na produkcję kolejnej odsłony.