Słuchawki Neon 750 RGB White – Genesis kontynuuje wprowadzanie białych modeli do swojej oferty

Słuchawki Genesis Neon 750 RGB debiutują w nowej odsłonie – białej. Model 750 RGB White ponownie ma zachwycić graczy jakością premium zarówno wykonania, jak i brzmienia. Nie zabrakło również iluminacji, która przełamuje biel i pozwala na personalizację.

29 listopada 2021

Headset Genesis Neon 750 RGB White to flagowy model wokółuszny. Skąpana w bieli konstrukcja ma być wykonana z materiałów premium. Producent deklaruje użycie wysokiej jakości skóry, którą pokryto pałąk, oraz regulowane w osi pionowej muszle. Z kolei przewody zabezpieczono dyskretnym oplotem mającym chronić przed uszkodzeniami, jednocześnie zapewniając wysoką elastyczność. Przypomnijmy, że test słuchawek Genesis Neon 750 RGB w klasycznej odsłonie już od jakiegoś czasu możecie przeczytać na GAMESGURU.

Słuchawki Genesis Neon 750 RGB White legitymują się przetwornikami o średnicy 50 milimetrów. Podobnie jak użyte materiały, mają zachwycić graczy jakością brzmienia oraz szczegółowością, pozycjonowaniem i wielkością oddawanej sceny. Komunikacja z innymi uczestnikami to domena dookólnego mikrofonu. Jest on osadzony na elastycznym ramieniu, które w razie potrzeby można zdemontować.

Genesis Neon 750 RGB White, czyli znane słuchawki w nowej odsłonie

Zlokalizowany na przewodzie pilot pozwala na wyciszenie mikrofonu, a także na zmianę ustawień iluminacji. Producent zastosował charakterystyczne dla marki podświetlenie RGB Prismo, które rozświetla obie muszle i nadaje urządzeniu indywidualny charakter. Z pecetem słuchawki łączą się za pomocą przewodu mini-jack 3,5 mm. W standardzie jest 4-polowa wtyczka, którą znajdujący się w komplecie adapter rozgałęzia na dwie 3-polowe. Zasilanie jest z kolei dostarczane poprzez przewód USB.

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB trafią do sklepów jeszcze w tym miesiącu, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 229 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Model: Neon 750 RGB White

Typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne

Przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ohm

Dynamika: 106 dB

Mikrofon:

  • czułość: -42 dB
  • pasmo przenoszenia: 100 Hz – 16 kHz

Interfejs:

  • 1 x mini-jack 3,5 mm (4-polowy) lub 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy)
  • 1 x USB (zasilanie)

Przewód: tekstylny o długości 2,7 metra (1,5 m + 1,2 m adapter)

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!