fbpx

Silent Hill 2 Remake został sklasyfikowany w Korei. Gra jest na ostatniej prostej

11 marca 2024,
11:30
Arek Grabowski
Postać z Silent Hill

Niedawno szef Bloober Team poinformował, że niebawem rozpocznie się kampania marketingowa Silent Hill 2 Remake. To już najpewniej doszło do skutku, ponieważ otrzymaliśmy całkowicie darmową produkcję Silent Hill: The Short Message oraz o grze poznajemy kolejne informacje. Według serwisu Gematsu ten tytuł został już sklasyfikowany przez koreańską komisję ratingową.

Warto zauważyć, że studio poprosiło niedawno graczy o cierpliwość. Silent Hill 2 Remake został ogłoszony w 2022 roku. Teraz wciąż trwają nad nim prace. Warto zauważyć, że gra otrzymała już nawet oficjalny zwiastun. Mimo wszystko twórcy podkreślają dość ciekawą kwestię. Według nich trailery nie oddają dobrze klimatu gry.

Kiedy otrzymamy Silent Hill 2 Remake?

Na ten moment brakuje oficjalnych informacji związanych z premierą Silent Hill 2. Jeżeli jednak gra jest klasyfikowana, to najpewniej końcowy etap produkcji. Istnieje spora szansa, że tytuł pojawi się w tym roku – według przewidywań na jesień.

Bloober Team zamierza oddać klimat oryginalnej gry w Silent Hill 2 Remake. Zwiastun tego nie oddaje, jednak ostatecznie w produkcji mamy zobaczyć „hołd dla wzoru od Konami”.