fbpx

DLC Scribes of Fate do ESO już dostępne na PC. Gracze konsolowi poczekają nieco dłużej

13 marca do pecetowej wersji The Elder Scrolls Online zawitało nowe DLC, Scribes of Fate. Posiadacze Xboxa i PlayStation poczekają na nową zawartość jeszcze do 28 marca, ale już teraz mogą sprawdzić zwiastun z fragmentami gameplayu oraz przeczytać, co dokładnie znajdzie się w rozszerzeniu. Przy okazji do gry trafiła darmowa aktualizacja o numerze 37 dodająca kilka poprawek i nowości, m.in. w postaci lektora menu.

Scribes of Fate i odkrywanie tajemnic

DLC wprowadzi do produkcji zupełnie nowe lochy, czyli Bal Sunnar i Scrivener’s Hall, pełne opowieści, które wpiszą się w większą historię Shadow of Morrowind. W pierwszym wątku naszym zadaniem stanie się zbadanie dziwnych anomalii na zlecenie Zakonu Psijic. W drugim dołączymy do byłego przywódcy Skrybów Mory, Keshargo, aby pomóc mu w odzyskaniu potężnego reliktu i odzyskania pozycji Magnastylusa.

Co więcej, oba z wątków mają poprzedzać to, co zobaczymy w Necromie, obszernym dodatku, jaki The Elder Scrolls Online otrzyma jeszcze w tym roku, dokładniej w czerwcu (5 czerwca zadebiutuje na PC, 20 czerwca na konsolach). Zwiastun DLC pozwala także rzucić okiem na umiejętności Arcanista, czyli nadchodzącej nowej klasy postaci.

Aby zagrać w Scribes of Fate, należy albo zakupić je w sklepie wewnątrz gry, albo posiadać subskrypcję ESO Plus. Na stronie The Elder Scrolls Online znajdziemy także instrukcję, co należy zrobić, żeby rozpocząć związane z DLC zadania.