Rozgrywka z Call of Duty: Modern Warfare II ukazana na pierwszym zwiastunie

Studio Activision stopniowo odkrywa kolejne karty w temacie swojej najnowszej odsłony serii Call of Duty. Najpierw usłyszeliśmy o pojawieniu się w grze dobrze nam już znanych bohaterów, chwilę później potwierdziły się doniesienia o powrocie serii na platformę Steam. Teraz otrzymaliśmy natomiast kolejny element układanki w postaci oficjalnego trailera kampanii fabularnej.

9 czerwca 2022
Na skróty
  • Call of Duty: Modern Warfare II otrzymało oficjalny zwiastun rozgrywki.
  • Premiera gry planowana jest na 28 października, jednak możliwe do zakupienia są już jej preordery.
  • Przedpremierowy zakup gry będzie nas kosztował – zależnie od wybranej edycji – 349 zł lub 459 zł.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców 8 czerwca przedstawiony został pierwszy trailer gry Call of Duty: Modern Warfare II. Trwa on około dwóch minut i ukazuje pełne akcji sceny z kampanii fabularnej, z udziałem dobrze znanych fanom serii postaci.

Źródło: Youtube, Call of Duty

Preorder Call of Duty: Modern Warfare II już dostępny

Choć premiera najnowszego dzieła od studia Activision planowana jest dopiero na 28 października, to już dziś istnieje możliwość zakupienia jego preorderu. Przyjemność ta może nas kosztować skromne 349 zł, jeśli zdecydujemy się na standardowe wydanie tytułu, lub nawet 459 zł, jeśli skusimy się na edycję Vault, na której główną zawartość składać się będą kosmetyczne dodatki oraz kilka innych drobiazgów, wymienionych w wiadomości od studia. Obie wersje gry zapewnią nam wcześniejszy dostęp do beta-testów, których data rozpoczęcia nie została jeszcze ogłoszona.

Więcej konkretów o Call of Duty: MW II dowiemy się z rozpoczynającego się 9 czerwca Summer Game Fest, na którym to zaprezentowany zostanie kolejny fragment gameplayu z gry.

UWaga! Gorące informacje!