fbpx

Respawn Entertainment tymczasowo wyłącza z Apex Legends tryb Control ze względu na występujące błędy

8 lipca 2023,
12:00
Amira El Berrah

Gracze raportowali błąd uniemożliwiający odradzanie się na kontrolowanych strefach. Respawn Entertainment podjęło decyzję o wyłączeniu tego trybu. Prace nad naprawą trwają, ale na razie nie podano dokładnej daty powrotu trybu Control.

Trzy postacie z Apex Legends robiące sobie selfie

Popularna gra typu FPS, Apex Legends, stworzona przez Respawn Entertainment, od czasu swojego debiutu na platformie EA zdobyła olbrzymią popularność. Niestety, wczoraj pojawiła się informacja o tymczasowym usunięciu jednego z ulubionych trybów rozgrywki.

Tymczasowy brak trybu Control

Control, jeden z najbardziej popularnych trybów w Apex Legends, został tymczasowo wyłączony z rotacji gry. W tym trybie gracze rywalizują o kontrolę nad strefami, zdobywając punkty poprzez utrzymanie obszarów. Twórcy gry otrzymali jednak zgłoszenia od graczy dotyczące błędu, który uniemożliwiał odradzanie się na kontrolowanych strefach.

W odpowiedzi na te problemy Respawn Entertainment podjęło decyzję o czasowym usunięciu trybu Control, żeby naprawić błąd. Obecnie trwają prace nad rozwiązaniem problemu, jednak nie podano jeszcze konkretnej daty przywrócenia trybu. Dodatkowo, gracze zgłaszali również trudności z dołączaniem do meczów w Apex Legends. Chociaż niektórzy donoszą o naprawieniu tej kwestii, to twórcy gry nie potwierdzili tych informacji.

Aktualnie gracze muszą być cierpliwi i śledzić oficjalne komunikaty na stronie Respawn Entertainment. Twórcy gry zapewniają, że intensywnie pracują nad rozwiązaniem błędów i jak najszybszym przywróceniem popularnego trybu, aby gracze mogli ponownie cieszyć się pełną rozgrywką w Apex Legends.