Resident Evil 4 VR – w darmowej aktualizacji wprowadzono długo wyczekiwany tryb „The Mercenaries”

Dzięki najnowszej aktualizacji Resident Evil 4 VR, do gry trafił uwielbiany przez fanów oryginału tryb „The Mercenaries”. Polega on na walce z cyklicznymi hordami przeciwników, wcielając się przy tym w postacie z najróżniejszych zakątków horrorowego świata Capcomu. Produkcję zapowiedziano na pokazie Meta Quest Gaming Showcase.

21 kwietnia 2022

Tryb „The Mercenaries” to nie jedyne co ma do zaoferowania najświeższa aktualizacja tytułu. Wśród nowości znalazły się również system rankingowy i 20 przygotowanych przez twórców wyzwań ze specjalnymi nagrodami. Gracze będą mieli okazje odblokować czarno-biały filtr graficzny, złote skórki do broni i komiczny tryb dużych głów dla postaci. Co ciekawe, wszelkie nagrody będą mogły być użyte również w podstawowej grze.

Resident Evil 4 VR – szczegóły rozgrywki z najświeższego rozszerzenia

W trakcie walk z zarażonymi gracze będą mieli okazję wcielić się w Leona oraz cały szereg nowo dodanych do produkcji bohaterów. Konkretniej są to Ada, Krauser, Hunk i dobrze znany fanom serii Wesker. Utrudnienia będą stanowić liczne limity czasowe i konieczność sprawnego zarządzania bardzo ograniczonymi zapasami amunicji. Poniżej dłuższy fragment rozgrywki udostępniony przez deweloperów.

Ustrzel grową okazję

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!