Relic Hunters Legend – zapowiedziano pełen kolorów top-down shooter od studia Rogue Snail

Zapowiedziane na pokazie Pax East 2022, Relic Hunters Legend to kooperacyjny top-down shooter od brazylijskiego studia Rogue Snail. Wydaniem gry zajmie się Gearbox Publishing, natomiast data premiery nie jest jeszcze znana.

23 kwietnia 2022

Relic Hunters Legend opowie historię Łowców Reliktów, którzy pod przywództwem Pinkyy próbują przywrócić w galaktyce pamięć o prawdziwej przeszłości, którą skradł Diuk Dukan – kaczka z zapędami do budowania opresyjnych reżimów. Jak widać fabuła gry nie bierze się do końca na poważnie, choć twórcy zaznaczają, iż kampania z pewnością niejednokrotnie nas zaskoczy. Data premiery Relic Hunters Legend nie została jeszcze podana, lecz twórcy na bieżąco informują nas o postępach w pracach za pośrednictwem strony internetowej.

Relic Hunters Legend – szczegóły rozgrywki

Nowy tytuł w bibliotece Rogue Snail to looter shooter z elementami szeroko pojętego RPG. Gra zaoferuje zabawę dla grup od dwóch do czterech graczy, a grywalne postacie będzie można w pełni personalizować. Najważniejszym pozostaje jednak fakt, iż będzie to tytuł w pełni darmowy, który jak informują sami twórcy ma pokazać, że takowe gry mogą być sprawiedliwe i pozbawione uciążliwej monetyzacji.

Grafika promocyjna do gry Relic Hunters Legend
Źródło: Rogue Snail, Gearbox Publishing

UWaga! Gorące informacje!