fbpx

Redfall miało otrzymać dużą aktualizację, która była opracowywana przed zamknięciem Arkane

8 maja 2024,
13:00
Arek Grabowski
Prezentacja czwórki bohaterów do wyboru

Arkane Austin, studio twórców Redfall, zostało ostatnio zamknięte przez Microsoft. Dziś dowiedzieliśmy się, że deweloperzy pracowali nad dużą aktualizacją do swojej gry i miała ona zostać wydana w tym miesiącu. Redfall ostatecznie jej nie otrzyma, wsparcie zostało zakończone.

Oprócz powyższej aktualizacji Arkane zamierzało wydać rozszerzenie na Halloween. Wtedy mieliśmy otrzymać dwie nowe postacie z przepustki bohaterów. Ta zawartość również nie zostanie wprowadzona przez zakończenie wsparcia – a była obiecana jeszcze przed pojawieniem się gry na rynku.

Redfall oficjalnie nie otrzyma już żadnego wsparcia

Według nowego raportu IGN Redfall nie otrzyma już żadnego wsparcia. Duża majowa aktualizacja miała wyeliminować konieczność gry zawsze online. Ta funkcja była zapowiedziana jeszcze w marcu 2023 roku. Warto zwrócić uwagę na to, że teraz gracze będą mieli dostęp do Redfall aż Microsoft i Bethesda nie wyłączą serwerów. Przyszłość gry jest więc przesądzona.

Gracze, którzy kupili Hero Pass, mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Nowa zawartość nie zostanie wydana do Redfall, dlatego też bonusy ze specjalnych edycji również podlegają zwrotowi.