fbpx

Red Dead Redemption Remaster naprawdę powstaje i może pojawić się niedługo

3 lipca 2023,
12:58
Arek Grabowski
Główny bohater Red Dead Redemption

Plotki o remasterze Red Dead Redemption okazały się prawdziwe. Rockstar jeszcze nie skomentował całej sprawy, a gra wciąż czeka na oficjalną zapowiedź. Znany insider, Colin Moriaty, uważa, że widział potwierdzenie remastera. Według niego ogłoszenie gry nastąpi w przyszłym miesiącu, a wydanie jest naprawdę bliskie.

Widziałem potwierdzenie, że to prawda… Miałem kogoś, kto skontaktował się ze mną za kulisami i pokazał mi coś, co definitywnie pokazuje, że ta gra nadchodzi. Może nawet wkrótce z zapowiedzią, może w sierpniu.

Colin Moriaty

Insider podał te informacje w swoim podcaście Sacred Symbols. Jest on dostępny wyłącznie dla patronów, jednak serwis GamingRoute opublikował szerszą wypowiedź Colina.

Kiedy można się spodziewać remastera Red Dead Redemption i co już o nim wiemy?

Niedawna klasyfikacja wiekowa dla Red Dead Redemption może wskazywać na wydanie remastera. Dodatkowe informacje od insidera tylko potwierdzają ten fakt. Rockstar zaktualizował także ikony osiągnięć związane z Red Dead Redemption. Wszystkie te elementy się łączą i wskazują na to, że rzeczywiście otrzymamy ten tytuł.

Oryginalne Red Dead Redemption pochodzi z 2009 roku. Już wtedy gra była pod wieloma względami rewolucyjna. W 2018 roku otrzymaliśmy prequel, który otrzymał wiele nagród i jest uznawany za jedną z najlepiej dopracowanych produkcji na rynku.