fbpx

Red Dead Redemption 3 jest już „w produkcji”. Znany insider publikuje przeciek

4 września 2023,
12:00
Arek Grabowski
Baner reklamowy Red Dead Redemption z głównym bohaterem gry na czerwonym tle

Popularny insider opublikował przeciek, który informuje o tym, że Red Dead Redemption 3 jest już „w produkcji”. Oczywiście Rockstar oficjalnie tego nie potwierdza. Proces produkcyjny Grand Theft Auto 6 zbliża się do końca. Może to wskazywać na powstawanie Red Dead Redemption 3, lecz oczywiście przecieki należy traktować z przymrużeniem oka.

Znany insider o nicku „MyTimeToShineH” na Twitterze napisał, że Red Dead Redemption 3 jest „oficjalnie w produkcji”. Wcześniej informował on o powstawaniu Hogwarts Legacy 2. Dość oczywistym jest, że marka Red Dead Redemption nie zostanie porzucona. Sequel lub prequel może powstać – potrwa to jednak wiele lat.

Czy Red Dead Redemption 3 może rzeczywiście być już w produkcji?

Wiele wskazuje na premierę GTA 6 w 2024 lub 2025 roku. Proces produkcyjny musi więc dobiegać końca. Rockstar będzie oczywiście wspierało Grand Theft Auto 6 zapewne przez wiele lat po premierze. Mimo wszystko najpewniej rozpocznie się nowy projekt. Według insidera jest nim właśnie Red Dead Redemption 3.

Rockstar jest znane z jakości swoich produkcji. Nie byłoby więc dziwne, że tworzenie Red Dead Redemption 3 rozpoczyna się już teraz. Warto zauważyć, że gracze byli bardzo niezadowoleni z portu pierwszego Red Dead Redemption na PS4 i Switcha. Rockstar powinno odbudować w tym temacie reputację – na przykład wydając bardzo dobrą kolejną odsłonę. Społeczność wciąż jednak czeka, by otrzymać port Red Dead Redemption dla PC.