Razer Huntsman Mini Analog – mała klawiatura z analogowymi przełącznikami optycznymi

4 marca 2022,
12:23
Maciej Krause

Firma Razer stale poszerza swoją ofertę o najnowsze produkty. Wczoraj dowiedzieliśmy się o debiucie miniklawiatury z analogowymi przełącznikami optycznymi. Razer Huntsman Mini Analog trafił już do sprzedaży.

Design Huntsman Mini Analog

Firma Razer podała oficjalne informacje o premierze swojego kolejnego produktu. Mowa tutaj o modelu Huntsman Mini Analog – niewielkiej klawiaturze z analogowymi przełącznikami optycznymi. Urządzenie dostępne jest już do kupienia na oficjalnej stronie producenta, w innych sklepach pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Jej cena wynosi 159,99 euro, czyli około 770 złotych.

Klawiatura od Razera z analogowymi przełącznikami optycznymi
Źródło: Razer

Razer Huntsman Mini Analog – klawiatura z analogowymi przełącznikami optycznymi

Klawiatura Razer Huntsman Mini Analog jest idealna do minimalistycznych lub mniejszych konfiguracji, w których miejsce na biurku jest na wagę złota. Obudowę wykonano z aluminium i dodatkowo ma ona czyste matowe wykończenie. Analogowe przełączniki optyczne zastosowane w tym modelu umożliwiają wykonywanie wielu poleceń za jednym naciśnięciem klawisza. Będąc w stanie wykryć, jak daleko naciśnięto przycisk, mogą wyzwalać różne polecenia w oparciu o wysokość naciśnięcia.

Wygląd klawiatury Huntsman Mini Analog
Źródło: Razer

Nakładki na klawisze tej klawiatury do gier wykonano z materiału Doubleshot PBT z fakturowanym wykończeniem. Aby ułatwić korzystanie z poleceń i skrótów klawiszowych, dodano również funkcje pomocnicze z nadrukiem z boku. Urządzenie wyposażone jest w odłączany kabel USB-C oraz wtyk USB-A, który podłączamy do komputera. Całość dopełnia podświetlenie RGB, które możemy konfigurować z poziomu klawiatury lub za pomocą oprogramowania Razer Chroma RGB.

Profil klawiatury Razera
Źródło: Razer