fbpx

Razer DeathAdder V2 tylko za 119 zł! Legendarna mysz dla graczy na świetnej promocji

W wybranych polskich sklepach ruszyła świetna promocja na zakup jednej z najbardziej polecanych i najlepiej ocenianych, a przy tym efektownie wyglądających myszek gamingowych na rynku. Razer DeathAdder V2 jest modelem, który rekomendują zarówno profesjonalni gracze e-sportowi, jak i zwykli użytkownicy z uwagi na niesamowitą precyzję. Wyjątkowy design podkreśla sterowalne podświetlenie w pełnej palecie barw RGB.

W wielu z poniższych sklepów oferowana jest również darmowa wysyłka.

Kup mysz Razer DeathAdder V2 w najniższej cenie w historii

  • Mysz gamingowa Razer DeathAdder V2 w sklepie Media Expert199 zł / 119 zł
  • Mysz gamingowa Razer DeathAdder V2 w sklepie Avans199 zł / 119 zł
  • Mysz gamingowa Razer DeathAdder V2 w sklepie Electro199 zł / 119 zł
  • Mysz gamingowa Razer DeathAdder V2 w sklepie MediaMarkt249 zł / 179 zł

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Producent wyposażył swoje urządzenie w aktualnie najdokładniejszy czujnik na rynku Razer Focus+ 20K rozdzielczości 20 000 DPI, a błyskawiczny czas odpowiedzi na poziomie 1 ms pozwala użytkownikom być zawsze o krok przed przeciwnikiem.

Oferta jest limitowana czasowo i została udostępniona w ramach wyprzedaży Black Friday Week, dlatego wszystkim chętnym polecamy pospieszyć się z zakupem. Obecna cena jest najniższą, w jakiej kiedykolwiek udostępniono tę kultową myszkę.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.