Problem z bossem w Elden Ring? Utop go

Możesz mieć kilkanaście metrów wzrostu i tyle samo w barach, możesz mieć dwa wielkie miecze, ale pływać to Cię nie nauczyli? Oto prosty sposób na Radahna w Elden Ring.

8 kwietnia 2022

Po niedawnej aktualizacji boss Radahn znowu stał się trudniejszy. Warto wspomnieć, że przeciwnik posiada dwie fazy, z których to właśnie druga stanowi większe wyzwanie. Jest ona poprzedzona wysokim skokiem i potężnym upadkiem Generała. I ktoś znalazł w tym sposób.

Radahn z Elden Ring nie potrafi pływać

Na Twitterze いずおく。/九十四 杏 (czego nawet nie spróbuję tłumaczyć) wrzucił filmik jak prosto (prawie) zabić bossa pomijając drugi etap.

https://twitter.com/izuoku_/status/1512098221371191296?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1512098221371191296%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.eurogamer.pl%2Fboss-z-elden-ring-nie-potrafi-pywac-wiec-gracz-pozwoli-mu-sie-utopic

Po filmiku widzimy jak banalny, ale jednocześnie ryzykowny jest ten trick. Polega on na ustawieniu się blisko krawędzi mapy i oczekiwaniu na atak. Jeżeli dobrze się ustawimy to nasz przeciwnik spadnie do morza i zginie. Jest to o tyle ryzykowne, że sami możemy spaść plus otrzymujemy obrażenia i jeżeli mamy mało życia to możemy zginąć. Poza tym jest kilka zmiennych, np. kierunek, z którego spada nasz wróg. Mogą one wpłynąć na sukces tego zagrania, ale chyba warto próbować.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!