Premiera wspornika DeepCool ST500 ARGB dla GPU z efektownym podświetleniem

DeepCool ST500 ARGB to propozycja dla posiadaczy najbardziej rozbudowanych kart graficznych. Wspornik to wówczas niemal podstawa, bez której ciężkie GPU będzie przechylać się i wyginać. A to nie tylko źle wpływa na estetykę, ale i grozi usterkami. Problem ten w efektowny sposób ma rozwiązywać właśnie ST500 ARGB.

13 lipca 2021
Na skróty
  • DeepCool ST500 ARGB to wspornik z szerokim wachlarzem kompatybilności GPU, który możemy regulować w trzech osiach.
  • Zastosowane tu podświetlenie ARGB współpracuje z szeregiem ekosystemów, np. Aura Sync czy Mystic Light.
  • Akcesorium trafi do sprzedaży w sierpniu i kosztować ma ok. 95 zł.

DeepCool ST500 ARGB to wspornik dla kart graficznych. Jest on wykonany głównie ze stali, co ma przełożyć się na sztywność i solidność konstrukcji. Producent chwali się możliwością regulacji akcesorium w trzech osiach. Dzięki temu ST500 ARGB ma sprawdzić się niezależnie od tego, jaką kartę graficzną i obudowę posiada użytkownik.

DeepCool ST500 ARGB w sprzedaży już od sierpnia

Dodatkowe wsparcie GPU zapewnia filar, który pozwala na zakotwiczenie konstrukcji na spodzie obudowy PC. Jak deklaruje producent, DeepCool ST500 ARGB to obecnie jedyny dostępny na rynku wspornik z takim rozwiązaniem. Całość waży 288 g i posiada wbudowane podświetlenie ARGB LED. Ma ono działać z systemami iluminacji popularnych producentów płyt głównych, m.in. Aura Sync, RGB Fusion, Mystic Light czy Polychrome Sync. Z synchronizacją efektów z pozostałymi elementami systemu nie powinno więc być problemu.

Deepcool ST500 ARGB - pasek LED
Źródło: DeepCool

Wspornik dla kart graficznych DeepCool ST500 ARGB ma wymiary ok. 305 × 94 × 38 mm. Do sprzedaży trafi w sierpniu bieżącego roku. Producent wycenił akcesorium na około 95 złotych.

Wszystkie elementy zestawu
Źródło: DeepCool

DeepCool, czyli kilka słów o producencie

Założona w 1996 roku firma od samego początku działalności zajmowała się chłodzeniem podzespołów komputerowych. Producent z siedzibą w Pekinie i fabrykami w Shen Zhen wziął swoją nazwę od słynnego komputera Deep Blue firmy IBM, który jako pierwszy pokonał w grze w szachy mistrza Garii Kasparowa. Firma tworzy zaawansowane układy chłodzenia powietrzem i cieczą, a także efektowne i solidne obudowy komputerowe.

Źródło: informacja prasowa

Producent: DeepCool

Model: ST500 ARGB

Materiał: stal, tworzywo sztuczne

Waga: 288 g

Wymiary: 305,5 × 94 × 38 mm

Podświetlenie: ARGB LED (5V / 1,5 W)

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!