Premiera Little Nightmares The Complete Bundle – gry są już do kupienia w pakiecie

The Complete Bundle serii gier Little Nightmares trafił właśnie do sprzedaży. Obie części są już dostępne w jednym zestawie na wszystkich platformach.

30 kwietnia 2022
Na skróty
  • Seria gier Little Nightmares otrzymała wersję The Complete Bundle.
  • Zestaw obejmujący obie części jest już dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One i Series X|S.

Little Nightmares to seria klimatycznych gier przygodowych o motywach lęków z dzieciństwa. W pierwszej części wcielamy się w Szóstkę, dziewczynę w charakterystycznym, żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, której pomożemy uciec z tajemniczego statku zwanego Paszczą. W kolejnej odsłonie pokierujemy zaś chłopcem o imieniu Mono. Bohater uwięziony jest w świecie wypaczonym przez dziwne transmisje nadawane z odległej Wieży Sygnałowej, a Szóstka powraca jako jego przewodniczka.

Wydawca Little Nightmares, Bandai Namco, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu obejmującego obie części serii. The Complete Bundle zaprezentowany został w krótkim trailerze na YouTube.

Little Nightmares The Complete Bundle – co jest w pakiecie?

Complete Bundle obejmuje oryginalną grę Little Nightmares z 2017 roku wraz z trzema DLC (The Depths, The Hideaway i The Residence) oraz dodatkową zawartością Secrets of the Maw, a także Little Nightmares 2 z drobnymi elementami kosmetycznymi. Komplet stworzonych przez Tarsier Studios przygodówek o dziecięcych koszmarach jest już dostępny na Steamie, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch.

UWaga! Gorące informacje!