fbpx

Poznaliśmy szczegółowe opcje ray tracingu w Hogwarts Legacy. To prawdziwa magia

Hogwarts Legacy będzie wizualną poezją. Właśnie poznaliśmy możliwości konfiguracji ray tracingu dla nadchodzącej gry w świecie Harry’ego Pottera.

Widok na Hogwart

Wyczekiwana gra Hogwarts Legacy trafi do nas już 10 lutego. Co ciekawe nie możemy pobrać jej wcześniej, ale niedawno opublikowany trailer pokazuje, że warto było czekać. Teraz na niecały miesiąc przed premierą przedstawiciel Warner Bross potwierdził, które opcje ray tracingu gracze będą mogli dostosować. Jak zapewne pamiętacie, pecetowcy będą mieli dość spory wybór ustawień graficznych.

Na Twitterze studio postanowiło odpowiedzieć na pytanie, które opcje ray tracingu możemy konfigurować. Nie odbiegają one od standardów w nowych grach AAA, więc najwyraźniej Avalanche Software pięknie wykorzystał potencjał swojego oprogramowania.

Ray tracing w Hogwarts Legacy

Nie będę was dłużej trzymać w niepewności. Warner Bros. Games potwierdziło, że gra będzie oferować Ray Tracing obejmujący cienie, odbicia i okuluzję otoczenia (w trybie jakości). Tak przynajmniej możemy przeczytać na Twitterze Warner Bross.

Niedawno doszło też do przecieku, w którym poznaliśmy wiele nowych detali Hogwarts Legacy. Oficjalna premiera na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S  ma się odbyć 10 lutego. Niestety posiadacze PlayStation 4 i Xbox One poczekają do 4 kwietnia, a użytkownicy Nintendo Switch zagrają dopiero 25 lipca.