fbpx

Hogwarts Legacy nie pobierzemy wcześniej, by zagrać od razu na premierę

Warner Bros, wydawca Hogwarts Legacy potwierdza, że nie będzie możliwe zainstalowanie gry jeszcze przed premierą. Wszystko trzeba będzie niestety pobrać w momencie wydania produkcji. Wcześniejsza instalacja nie jest możliwa zarówno na Steamie, jak i Epic Games.

Twórcy przewidzieli opcję zainstalowania wcześniejszego dostępu gry już 7 lutego dla osób, które posiadają edycję Deluxe lub Kolekcjonerską. Dla użytkowników, którzy kupili podstawową wersję Hogwarts Legacy, premiera będzie miała miejsce dopiero trzy dni później. Oficjalne opublikowanie gry jest zapowiedziane na 10 lutego i ta data już się nie zmieni.

Hogwarts Legacy bez opcji wcześniejszego pobrania na Steam i Epic Games wbrew woli graczy

Znamy już oficjalne wymagania sprzętowe Hogwarts Legacy i według nich gra zajmie na dysku aż 85 GB. To sporo szczególnie dla osób, które posiadają wolniejsze łącze internetowe. Brak możliwości wcześniejszego pobrania gry będzie więc dość uciążliwe. Niektórzy gracze będą musieli niemal cały dzień spędzić na obserwacji paska postępu instalacji.

Redakcja portalu PCGamesN skontaktowała się z Warner Bros, by potwierdzić informacje o braku opcji wczesnej instalacji. Niestety wydawca przekazał informację, że nie będzie można przed premierą pobrać gry. Gracze są niezadowoleni z tego powodu, co wyrażają przede wszystkim na Reddicie oraz Twitterze twórców.

Okazja! Bardzo dobra oferta na Hogwarts Legacy

Znaleźliśmy Hogwarts Legacy na PC w świetnej cenie! Oszczędź na pre-orderze i zdobądź Onyksowego Hipogryfa

Psst… Edycja Deluxe zapewni dostęp do gry na 3 dni przed premierą!

Premiera gry nadchodzi wielkimi krokami, ponieważ Hogwarts Legacy pojawi się już 10 lutego (lub 7 lutego przy droższych edycjach). Wczoraj otrzymaliśmy oficjalny zwiastun filmowy, który wygląda genialnie. Niedawno także zostały udostępnione materiały z rozgrywki czy ogromny przeciek screenów oraz artbooka.