Pogromca Malenii z gry Elden Ring otrzymał prezent od wydawcy

Let Me Solo Her, samozwańczy pogromca Melanii wciąż pomaga graczom. Z okazji 1000 zwycięstw nad wymagającym bossem otrzymał prezent od Bandai Namco.

7 lipca 2022
Na skróty
  • Użytkownik o pseudonimie KleinTsuboi otrzymał prezent za pomoc graczom w pokonaniu Melanii.
  • W środku znalazł się między innymi imponujących rozmiarów miecz i gratulacje z wizerunkiem swojej postaci.
  • Użytkownik nie zamierza przerywać swojego wsparcia dla potrzebujących graczy.

Cała seria Dark Souls wraz z bliźniaczymi gatunkowo produkcjami spod szyldu Bandai Namco już od wielu lat wystawia na próbę zarówno cierpliwość, jak i umiejętności milionów graczy na całym świecie. Elden Ring, najnowsze dzieło studia From Software mimo niższego progu wejścia od poprzednich produkcji, nadal stanowi poważne wyzwanie dla większości graczy. Pośród setek poległych postaci powstał jednak ten, który postawił sobie za cel upokorzyć Malenię, jedną z najtrudniejszych przeciwniczek stworzonych przez wybitnego, japońskiego dewelopera.

Źródło: Reddit

Elden Ring ma swojego superbohatera, oto Let Me Solo Her

Postać stworzona przez użytkownika KleinTsuboi to umięśniony mężczyzna, który za jedyną odzież obrał niepozorny garnek i przepaskę biodrową. Jego historia pisze się na naszych oczach – stał się bohaterem nie tylko memów, ale i nieco bardziej wymagających artystycznie fanartów, komiksów, a nawet krótkometrażowych animacji. Ilość graczy, która skorzystała z pomocy samozwańczego mściciela, niedawno przekroczyła 2000 osób. Ta imponująca inicjatywa naturalnie została zauważona przez przedstawicieli Bandai Namco, którzy postanowili nagrodzić herosa.

Prezent za 1000 zwycięstw nad Malenią

Japoński wydawca gier Bandai Namco wraz z From Software przygotowali specjalną paczkę, by wynagrodzić wiernego fana swojej kultowej serii. Prezent nieco opóźniony przez francuską służbę celną trafił szczęśliwie do swojego nowego posiadacza. Co było w środku? O tym niezwłocznie poinformował KleinTsuboi za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Paczka zawierała:

  • Miecz
  • Gratulacje z rysunkiem swojej postaci
  • Drewnianą tabliczkę z wygrawerowanym wzorem
  • Mapę gry
  • Pelerynę

Post został zwieńczony historią gracza, w którym podzielił się swoją historią związaną z Dark Souls, na koniec chwaląc społeczność skupioną wokół serii, cieszył się, że może być jej częścią. Let Me Solo Her nie zamierza jednak osiąść na laurach – postanowił nadal wspierać kolejnych graczy podczas swej krucjaty.

UWaga! Gorące informacje!