fbpx

Hogwarts Legacy – wyciekła zawartość edycji specjalnych i preordera. Dla kogo wcześniejszy dostęp?

Premiera Hogwarts Legacy już za 6 miesięcy, a ciągle nie wiemy wiele o preorderach i edycjach kolekcjonerskich. Teraz dotarły do nas plotki, że wśród bonusów za wcześniejszy zakup twórcy mogą oferować przedpremierowy dostęp do gry.

Jak wiadomo, deweloperzy zachęcają ludzi do składania preorderów, oferując im w zamian rozliczne bonusy. Czy są to fizyczne przedmioty, czy nagrody w grze, to i tak przyciągają chętnych. Od jakiegoś czasu trendem staje się tworzenie early accesu dla osób, które kupiły grę przed premierą i tak ma być również tym razem. Zgodnie z plotką w przypadku Hogwarts Legacy wczesny dostęp dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe, ma trwać aż 72 godziny.

Dodatki do Hogwarts Legacy ze strony producenta

Jeden z graczy odnalazł w kodzie oficjalnej strony wzmianki o wczesnych DLC i nagrodach za zamówienia przedpremierowe, które nie zostały jeszcze ujawnione. Swoim odkryciem podzielił się na Reddicie i krótko podsumował zebrane informacje.

Poza wspomnianym wczesnym dostępem pojawiają się takie nazwy jak Thestral Mount, Dark Arts Cosmetic Pack, Dark Arts Battle Arena, Dark Arts Garrison Hat, Kelpie Robe, Steel Case i Floating Ancient Magic Wand with Book.

Jeżeli sami chcecie poszperać za wspomnianymi dodatkami, to wejdźcie na stronę Hogwarts Legacy, następnie wyświetlcie źródło strony. W wielu przeglądarkach możecie to zrobić skrótem Ctrl+U albo dodać view-source w pasku adresu przed http://. Następnie wyszukajcie interesującą was pozycję. Jeżeli nie możecie nic znaleźć, to zapewne dane te zostały już usunięte ze strony.

Hogwarts Legacy – co zawierały będą edycje specjalne i preorder?

Skupmy się jednak na wymienionych wyżej bonusach. Wiele z nich to elementy kosmetyczne, ale Steel Case i Floating Ancient Magic Wand with Book, to zapewne fizyczne dodatki do preorderów. W końcu dziś do wielu gier dodawane są figurki, chusty i inne gadżety. Uwagę przykuwają ich nazwy, które nie opisują tego, co jest najważniejsze, czyli funkcji, którą dany przedmiot pełni w grze. Autor postu z Reddita zauważył, że różdżka została wymieniona po steelbooku, a dodatkowo jest połączona z tajemniczą książką. Gdyby była ona contentem w grze, to zapewne twórcy nie wspominaliby o dodatkowym przedmiocie.

Co ciekawe, w kodzie widnieją również etykietki Digital Only i Digital Deluxe Only, ale niestety nie wiemy, których bonusów dotyczą. Oczywiście z miejsca możemy odrzucić steelbooka i Floating Ancient Magic Wand, czyli różdżki, która to najprawdopodobniej będzie właśnie fizycznym przedmiotem dodanym do zestawu.

Uczniowie Hogwartu i gryfy z Hogwarts Legacy

Przypomnę, że Hogwarts Legacy ma mieć swoją premierę już w okresie świątecznym, więc może warto za jakiś czas wysłać jeden list tam, gdzie trzeba, by w grudniu otrzymać z Hogwartu stosowne zaproszenie?