Pełny zwiastun DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part 2 ujawnia datę premiery

DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part 2 zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że już jutro będziemy mogli doprowadzić historię Doom Slayera do końca.

17 marca 2021
Na skróty
  • DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part 2 otrzymał pełny zwiastun.
  • Premiera rozszerzenia już jutro.
  • Będzie to domknięcie sagi Doom Slayera.

Dopiero co pisaliśmy o teaser trailerze do drugiego rozszerzenia DOOM Eternal, który zapowiadał pełny zwiastun gry. Tak jak obiecali nam wtedy jej twórcy, zwiastun został dzisiaj opublikowany. Nie tylko pokazał nam fragmenty gameplayu, dostaliśmy także konkretną informację na temat premiery tytułu. I tutaj dobra wiadomość. Premiera DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part 2 zaplanowana została na jutro, czyli 18 marca.

Zwiastun znajdziecie poniżej, a w nim smoki, mechy i dużo akcji. Zakończenie sagi Doom Slayera zapowiada się całkiem porządnie.

Dostępna jest także polska wersja zwiastuna, więc jeśli wolicie posłuchać rodzimego dubbingu, jest to jak najbardziej możliwe.

Sentinel Hammer – nowa broń Doom Slayera

Jak mogliśmy się już wcześniej dowiedzieć, w drugim rozszerzeniu DOOM Eternal będziemy mogli walczyć za pomocą olbrzymiego i potężnego młota, który potrafi wygenerować falę uderzeniową zadającą więcej obrażeń. Nowy zwiastun pokazuje broń w akcji. Wykorzystamy ją do rozprawienia się z nowymi rodzajami wrogów. Niektórzy z nich otrzymali silniejszy atak, inni nawet po śmierci potrafią oddać swoją moc pozostałym przeciwnikom Doom Slayera, więc czeka na nas pewne wyzwanie.

Nowa broń w DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two
Za pomocą wielkiego młota rozprawimy się z wrogami Źródło: YouTube

Na tym nie koniec nowości. W DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part 2 pojawią się również nowe lokacje. Udamy się do kosmosu, starożytnych ruin i zarośniętego miasta. Wszystko to poprowadzi Doom Slayera do ostatecznego celu, czyli konfrontacji z Mrocznym Panem. I przy okazji rozprawienia się z siłami Piekła. Ale co to jest dla prawdziwego wojownika?

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!