fbpx

Paradox Interactive pokaże aż 3 nowe gry

Już dziś ma się odbyć Paradox Announcement Show, podczas którego studio ma pokazać aż 3 nowe tytuł, a tak przynajmniej twierdzi insider. Wśród nich jest wyczekiwane Cities: Skylines 2, ale to niejedyna ciekawostka. Poza kontynuacją hitu z 2015 roku mamy też zobaczyć Life By You i The Lamplighters League.

Nowe gry od Paradox Interactive

Jeżeli chodzi o Cities: Skylines 2, jak wspomniałem wcześniej, jest to kontynuacja gry z 2015 roku. Jest ona wynikiem wszystkich doświadczeń nabytych dzięki pierwszej odsłonie, a do tego wykorzysta potęgę konsol nowej generacji. Dzięki temu produkcja ma oferować o wiele bardziej rozbudowaną rozgrywkę, a także ulepszone systemy transporu i ekonomii. Tytuł ma wyjść w tym roku i trafi na na PC, Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Lotnisko z gry Cities: Skylines
Źródło: Paradox Interactive

Kolejnym tytułem jest The Lamplighters League zostało stworzone przez zespół odpowiedzialny między innymi za grę Battletech. Ma on oferować podobną walkę turową, w której istotnym elementem jest dobra taktyka. Fabuła opiera się na grupie uczonych, którzy chcą uratować świat przez tajemniczym kultem. Produkcja wyjdzie jeszcze w tym roku i trafi na Xboxy Series X/S i PC.

plakat The Lamplighters League
Źródło: Paradox Interactive

Ostatnim tytułem jest Life By You, czyli coś, co można określić jako „symulator życia”, ale niestety nie wiemy o nim za wiele. Według insidea gra ma otrzymać specjalny pokaz, który odbędzie się 20 marca. To na nim twórcy mają powiedzieć na jakie platformy trafi produkcja i jakie będzie miała funkcje.