Ostatnia aktualizacja do GTA Online w 2022 roku. Oto co przygotował Rockstar

30 grudnia 2022,
13:03
Michał Staniek
Sylwestrowa czapka z GTA Online

Dotarła do nas ostatnia cotygodniowa aktualizacja GTA Online w 2022 roku. Rockstar przychodzi z pomocą, aby start roku 2023 był jeszcze przyjemniejszy dzięki specjalnemu darmowemu pakietowi podarunkowemu do wieloosobowej rozgrywki Grand Theft Auto V. W grze pojawi się nowy, w pełni elektryczny motocykl Western Powersurge, który pojawia się w ramach wprowadzonych pojazdów w patchu Los Santos Drug Wars.

Nowe pojazdy w aktualizacji do GTA Online

Western Powersurge to w pełni elektryczny motocykl dla przestępców dbających o środowisko. Możemy go nabyć w Legendary Motorsport w ośmiu różnych kolorach, choć uszczupli to nasz portfel o $1,605,000 pieniędzy w grze. W ramach aktualizacji w GTA Online pojawia się pojazd Progen GP1, którego możemy zakupić w Luxury Autos. Tymczasem salon Simeona oferuje Canis Kamacho, Karin Futo GTX, Coil Brawler, Benefactor Dubsta 6×6 oraz Nagasaki Outlaw.

Świąteczne zlecenia

Jeżeli brakuje Ci pieniędzy na przykładowo nowy motocykl, z pomocą przychodzi Dax’a. Kiedy do niego zadzwonimy, zaoferuje on nam całkowicie nowe zlecenia Fooligan, które oferują unikatowy zestaw nagród. Ukończenie trzech zleceń jako współpracownik, czy też pomocnik zapewni nam zastrzyk gotówki w wysokości $100,000. Oprócz tego, za wykonywanie zleceń możemy otrzymać wiele przedmiotów kosmetycznych do naszej postaci.

Prezenty to idealny sposób na uczczenie nadejścia nowego roku. Rockstar oczywiście jest tego świadome, dlatego każdy gracz, który zaloguje się w tym tygodniu, otrzyma zestaw prezentów, a wśród nich znajdują się takie pozycje jak:

  • Wyrzutnia fajerwerków;
  • 20 fajerwerków;
  • 25 bomb samoprzylepnych;
  • 25 granatów;
  • 25 min zbliżeniowych;
  • 10 koktajli Mołotowa;
  • Piwowy kapelusz Yellow Holly.

Rok 2022 dobiega końca, teraz pozostaje nam obserwować, co przyniesie nam następny, a może być ciekawie. Według Toma Hendersona zapowiedź Grand Theft Auto VI ma zagościć na naszych ekranach już właśnie w 2023 roku, po więcej szczegółów zapraszam tutaj.