fbpx

One Piece Odyssey nadchodzi wielkimi krokami! Już jest nowy zwiastun premierowy

11 stycznia 2023,
23:29
Amira El Berrah

Bandai Namco udostępniło nam kolejny zwiastun One Piece Odyssey. Premiera gry odbędzie się już w ten piątek. Dla bardzo niecierpliwych fanów lub dla koneserów One Piece w każdej postaci, dostępna jest wersja demo w której na pewno znajdziemy coś ciekawego w oczekiwaniu na pełną odsłonę tytułu.

Luffy stojący na pierwszym planie za nim Lim, a w tle Robin, Usopp i Merry

Bandai Namco Europe udostępniło na YouTube kolejny trailer dla One Piece Odyssey. Premiera gry na PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz PC odbędzie się 13 stycznia tego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=HMbCdCTE4bc

Świętujmy 25. rocznicę serii One Piece wraz z One Piece Odyssey!

W ramach 25. rocznicy One Piece za niecały dzień będziemy mogli w pełni cieszyć się wielką podróżą w grze RPG. Ociera się ona o świat znany nam z kultowego anime, opartego na mandze w pełnej odsłonie, nie tylko w dostępnej od wczoraj wersji demo. Możemy już zajrzeć do barwnego świata piratów z innej strony niż dotąd. Od piątku za to całkowicie wypłynąć na jego szerokie wody, podążając śladem wspomnień naszych ulubionych postaci z załogi Słomkowych Kapeluszy.

W One Piece Odyssey stworzonym we współpracy z autorem mangi Eiichiro Odą będą czekać na nas już wcześniej zapowiedziane przez twórców pustynne królestwo Alabasty i wyspa Water Seven. Pomimo dostępnej już wersji demonstracyjnej eksploracja tych wątków gry będzie dla nas możliwa dopiero w pełnej jej krasie.

Wiadomość producenta Katsuki Tsuzukiego na temat demo, która została udostępniona kilka dni temu rozwiewa wątpliwości na temat tego co stanie się z naszymi postępami z wersji demonstracyjnej. Dzięki funkcji transferu gdy zdecydujemy się kupić pełną wersję gry, nasze postępy zostaną zapisane i zaczniemy od miejsca, w którym skończyliśmy. Wiemy już także ze zwiastunów gameplayowych i z wersji demo, że mamy wiele grywalnych postaci z których każda ma swoje unikalne umiejętności przydatne w eksploracji czy walce, której system będzie turowy.