fbpx

Lista gier w PlayStation Plus na styczeń. W ofercie Star Wars Jedi: Upadły zakon i inne tytuły

Kilka dni temu w sieci pojawił się wyciek z listą gier, które miały trafić w styczniu do oferty PlayStation Plus. Dzisiaj, po oficjalnym ogłoszeniu, wiemy już, że przypuszczenia się sprawdziły. Początek roku pozwoli nam zanurzyć się w znane już światy.

W co zagramy w styczniowym PlayStation Plus?

Odległe planety, postapokaliptyczne pustkowia i krajobrazy ze starożytnymi ruinami – to wszystko przyjdzie nam odwiedzić w grach, z którymi możemy zapoznać się dzięki nowościom w PS Plus. Zagramy w nie już od 3 stycznia.

Star Wars Jedi: Upadły zakon – PS4, PS5

Przed premierą drugiej części, czyli Star Wars Jedi: Survivor, warto przypomnieć sobie pierwszą. Poza tym nie trzeba dodatkowych powodów, aby zanurzyć się w świat Gwiezdnych wojen.

Fallout 76 – PS4

Ostatnia odsłona postapokaliptycznej serii cieszyła się w bieżącym roku całkiem dużą popularnością, a gracze chętnie nabijali statystyki. Obecność Fallouta 76 w PS Plus z pewnością pozwoli nam pobić kolejne rekordy.

Axiom Verge 2 – PS4, PS5

Dla urozmaicenia, trzecia zapowiedziana na styczeń gra jest platformówką. W Axiom Verge 2 przemierzymy ruiny, jakie pozostały po technologicznie zaawansowanej cywilizacji.

Do 2 stycznia z kolei można zagrać jeszcze z tytuły z poprzedniego miesiąca. Grudniowe PS Plus podarowało nam Mass Effect Legendary Edition, Biomutanta oraz Divine Knockout: Founder’s Edition. Mamy więc jeszcze kilka dni, aby po nie sięgnąć.