NZXT H710i w klimacie Cyberpunk 2077 – obudowa dla fanów gry CD Projekt Red

Ponad rok temu swoją premierę miała produkcja studia CD Projekt Red, chodzi oczywiście o tytuł Cyberpunk 2077. O grze polskiego producenta zrobiło się głośno, było to spowodowane pośrednio licznymi błędami i niedotrzymanymi obietnicami. Pomimo tego tytuł po czasie zdobył wielu fanów, dla których amerykańska marka NZXT przygotowała coś specjalnego.

12 grudnia 2021
Na skróty
  • Amerykańska firma NZXT we współpracy z CD Projekt Red wypuściła na rynek licencjonowane obudowy inspirowane grą Cyberpunk 2077.
  • Limitowany do 1000 sztuk model H710i dostępny jest w cenie 299,99 dolarów.

NZXT we współpracy z CD Projekt Red przygotowała limitowaną wersję obudowy H710i oznaczoną jako CRFT 09. Amerykańska firma zrealizowała prawdopodobnie jeden z najbardziej spektakularnych projektów. W końcu dotychczasowe limitowane edycje ograniczały się do zmiany koloru kilku elementów i nałożenia symbolicznego logotypu.

Praktycznie każdy widoczny z zewnątrz element obudowy NZXT H710i w stylu Cyberpunk 2077 doposażony jest w przykuwające uwagę dodatki wizualne. Limitowany H710i sprawia wrażenie, jakby komputer należał do uniwersum gry – potężnej korporacji Arasaka kontrolującej wszystkie aspekty życia w mieście marzeń, jakim jest Night City. Z drugiej strony na panelu bocznym wykonanym ze szkła hartowanego znajduje się ekspresyjne graffiti przeciwników kontrolowania ludzi przez największe korporacje.

NZXT H710i Cyberpunk 2077 – specyfikacja

Jest to obudowa o wymiarach 516 mm × 230 mm × 494 mm mieszcząca płyty główne w standardach ATX, microATX, Mini-ITX, jak i nawet EATX do 272 mm szerokości. Jej waga wynosi 12,3 kg. Na przednim panelu oprócz przycisku zasilania znajdziemy również dwa gniazda USB 3.1 Gen. 1 typu A oraz jedno USB 3.1 typu C. Nie zabrakło też analogowego wyjścia słuchawkowego.

Jej rozmiary pozwalają na zamontowanie układu chłodzenia procesora o wysokości do 185 mm i karty graficznej o szerokości sięgającej 185 mm. Chłodnice systemu AiO lub CL można zainstalować za przednim panelem, u góry, ale również i z tyłu. Producent zadbał także o dobrą wentylację. W zestawie otrzymujemy cztery wentylatory: trzy 120-milimetrowe i jeden 140-milimetrowy. Konstrukcja pozwala na montaż trzech następnych.

Do sprzedaży trafiło tylko 1000 sztuk w cenie 299,99 dolarów. W zestawie znajdziemy również akcesoria, takie jak uchwyt sygnowany logiem Arasaka i przywieszkę z motywem Cyberpunk.

Wojciech Chybciński

Wielbiciel komputerów i wszystkiego, co z nimi związane. Systematycznie śledzi wszelkie nowinki ze świata technologii przy okazji ucząc się dat premier na pamięć. Po godzinach zwykle nałogowo słucha muzyki i próbuje swoich sił w grach komputerowych.
UWaga! Gorące informacje!