fbpx

NZXT H1 v2 – udoskonalona wersja znanej obudowy Mini-ITX

NZXT H1 v2 to obudowa, która pomimo kompaktowych rozmiarów jest w stanie pomieścić wydajne komponenty. Producent zaprezentował jej udoskonaloną wersję, między innymi pojemniejszą i zapewniającą lepszy obieg powietrza. Zmianie uległ także zasilacz oraz liczba portów na obudowie. Ale na tym nie koniec.

NZXT H1 v2 to obudowa typu all-in-one w standardzie SFX (small form factor case), która jest dostarczana z preinstalowanym chłodzeniem AIO, zasilaczem i riserem. W odświeżonej odsłonie znajdziemy takie ulepszenia, jak wydajniejsze chłodzenie, dodatkowy port USB A i udoskonalony uchwyt do pionowego montażu karty graficznej, tym razem PCIe Gen 4 (a nie Gen 3 jak dotychczas).

Design obudowy firmy NZXT
Źródło: NZXT

NZXT H1 v2 – obudowa komputerowa typu all-in-one w standardzie SFX

Prezentowana obudowa posiada większe otwory w perforowanych panelach, co umożliwia lepszy przepływ powietrza. Wentylator na tylnej ściance ma zapewniać efektywniejsze chłodzenie karty graficznej podczas najbardziej intensywnych obciążeń. Gabaryty NZXT H1 v2 również się zmieniły z 13 l na 15,6 l, dzięki czemu wewnątrz można pomieścić karty graficzne o długości do 324 mm. Użytkownik może zatem posiadać małą konstrukcję o potężnym potencjale.

NZXT H1 v2 rozebrane na części
Źródło: NZXT

W środku NZXT H1 v2 znajdziemy modularny zasilacz poświadczony certyfikatem 80 Plus Gold. Jego moc zwiększono z 650 W do 750 W, oferując tym samym użytkownikowi dodatkowy zapas energii. Fabrycznie zainstalowany kontroler wentylatora, pozwala za pośrednictwem oprogramowania NZXT CAM dostosować krzywe wentylatorów, monitorować temperaturę, a także tworzyć unikalne profile dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

Góra obudowy wraz z przyciskami i złączami
Źródło: NZXT

Przy projektowaniu obudowy NZXT H1 v2 producent wyciągnął wnioski z opinii recenzentów i społeczności. NZXT H1 v2 ma na nowo zaprojektowaną płytkę drukowaną risera, przy okazji zmienił się także jej dostawca. W nowej konstrukcji zastosowano bardziej rygorystyczny proces kontroli jakości, aby upewnić się, że każdy egzemplarz spełnia wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Cena i dostępność obudowy NZXT H1 v2

Obudowa NZXT H1 v2 będzie dostępna w sprzedaży w wersji czarnej oraz białej, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 1599 zł.

Źródło: informacja prasowa